benq projeksiyon cihazı ayarında sorun

Kodla Büyü

samyeli80

Site Gezgini
arkadaşlar bu ubak projesi kapsamında gelen projeksiyonlara bilgisayar ve monitörü bağlıyorum. çalışırken sorun yok.hem ekranda hemde projeksiyonda görüntü var. ama projeksiyonu kapatınca monitörde de görüntü kapalıyor. ben kendi başıma projeksiyon açmadan monitörümde görüntü ayarını nasıl yapacam. kabloyu sök kasaya tak sadece demeyin. bir ayarı var mı teşekürler.

HOCAM EKRAN KARTININ ayarları bozulmuş.ayarlamak yerine yeniden kur gitsin.görüntü dağıtmadan kaynaklı bir sorun seninkisi

hocam anladıım kadarıyla ekran kartın görüntüyü klonlama üzerine otomatik ayarlanmış
bence 10 tl ye görüntüleyici çoklayıcı alırsan senin için çok daha pratik olur

sinerjique' Alıntı:
hocam anladıım kadarıyla ekran kartın görüntüyü klonlama üzerine otomatik ayarlanmış
bence 10 tl ye görüntüleyici çoklayıcı alırsan senin için çok daha pratik olur
ekran kartının ayarlarında var hocam görüntü dağıtma seçenekleri. hatta klonlama da o ayarların içinde...yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

ekran kartım için masa üstünde sağ tıklayıp grafik özelliklerine gelince sadece monitor çıkıyor seceneklerede. birden cok ekran yok. driver yeniden kaldırıp kurdum aynı. ubak projesinden gelen fujitsu siemens bilgisayarlar başka fikri olan varsa yardımcı olabilirmi

Geri