BENQ 24" LED 2MS FULL HD + HDMI = 399 TL - Süper fiyat

Kodla Büyü

vezir101

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Fiyat / özellikler açsından kaçırılmayacak bir ürün...

10 TL lik ekstra indirim kodu : 5H37 36AD SQAP DZKX

http://www.devirhesapdevri.com/24-benq- ... siyah.html

BENQ 24" GL2460 LED 2MS FULL HD DVI SİYAH
Ekran boyutu : 24 ınch (16:9) LED Geniş Ekran
Çözünürlük : 1920 x 1080 pixel
Tepki süresi : 2ms GTG
Çalışma Frekansı : 50~76 Mhz
Parlaklık : 250 cd/m²
Kontrast : 1000:1
Nokta aralığı : 0.276 mm x 0.276 mm
Aktif görülebilir alan : 170 ° / 160 °
Bağlantı şekli : D-Sub , DV I, HDMI , Headphone Jack, Line In
Renk paleti : 16.7 million
Açıklama : LED arka aydınlatma, eski LCD monitörlerde kullanılan CCFL teknolojisi üzerinde önemli avantajlar sunuyor. Bu avantajlar, daha az kirletici üreten bir üretim süreci ve daha yüksek dinamik kontrast ve ışık sızıntısıdır.
: Hem çevresel faktörler hem de performans ölçümlerinde diğer monitörlere oranla, çok daha yüksek performans sunar. .
: 2ms GTG hızlı tepki süresi yayma olmadan hız anlamına gelir. Hızlı hareket eden aksiyon ve dramatik geçişler, sorunsuz hale gelir leke veya gölgelenme olmadan. Oyun kaderinizi kontrol edin ve kötü ekranların elinde bırakmayın..
: Altı özel kalibrasyon tekniklerinin yardımı ile, Senseye ® 3, altı önceden ayarlanmış görüntüleme modunun standart, film, oyun, fotoğraf, srgb, ve eco her birinde çok iyi görüş kalit

Re: BENQ 24" LED 2MS FULL HD + HDMI = 399 TL

Benzer özelliklere göre çok iyi fiyat. planımda böyle bir monitör var ama şuan alacak durum yok...

sanalomer' Alıntı:
Kontrol edince tahminimde yanılmadım. Yine İNCİR kurnazlığı.
Sayın hocam ürün ve fiyat ortada. ürün, fiyat ya da teslimat vb problemler varsa yorumunuzu yapın. ben burada incir in reklamını yapmıyorum. başlığın yer aldığı bölüm ürün tavsiyesi yapılan bir bölüm ve tavsiye yapıyorum. kurnazlık ifadesi ile milleti kandırıyormuş iması yapıyorsunuz...

Ticaretin 100 türü var. incirde ülkemizden çıkmış dünyaya model olmaya aday ticaret modeli girişimi. bundan insanlar neden rahatsız olur. katılmadığınız beğenmediğiniz yönleri varsa yazarsınız... ucu açık ve genele yönelik bu tür eleştiriler art niyetten başka bir şey değil...

10 TL lik ekstra indirim kodu : 5H37 36AD SQAP DZKX

Geri