Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Beno Projeksiyon ayarları

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında silky ocean tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. silky ocean

silky ocean Üye

Projeksiyondan net görüntü alamıyorum. Bilgisayarın ve projeksiyonun çözünürlük ayarlarını karıştırdım.Ama değişen fazla bir şey yok.Ayrıca projeksiyonda video seyredemiyoruz.Yardım ederseniz sevinirim.

2. heymizmiz

heymizmiz Aktif Üye

şu makinadan bende nasibimii aldım arkadaşş hala görüntüüyüü yansırmıyor bir türlüü sinyal verdiremedik hep yokkk ....

3. heymizmiz

heymizmiz Aktif Üye

arkadaşlar anlamadığım bir neden dolayı projeksiyon çalışmıyordu.... 2 hafta geçti bir açayım dedim çalıştııı kafayı yemek içten değilll.. neysekii çalışıyorr yoksa laba birilerimi girdii :D

4. rutubator

rutubator Aktif Üye

Benq Projeksiyon Yardım

Arkadaşlar sıkıntınız hakkında tam bilgi sahibi değilim fakat Benq projeksiyonları kapattığınız zaman kısa bir süre sonra açamazsınız. Çünkü lamba sıcakken tekrar yük verilmesi durumunda lambanın patlamısını önlemek için böyle bir önlem alınmış. Yanıp sönen ikaz ışığı sürekli yanmaya bayşladığında tekrar açabilirsiniz

5. ozkaan

ozkaan Aktif Üye

BENQ Projeksiyon açıldıktan kısa bir süre siya beyaz şekilde donup kalıyor. varmı çaresi.

Ben olsam kimseye tavsiye etmem bu cihazı.

6. heymizmiz

heymizmiz Aktif Üye

Re: Benq Projeksiyon Yardım

sorunum pc yi görmüyordu...kablolara baktım normal ayarlarına baktım herşeyy ii gibii duruyorduu ama şükür şuan çalışıyorr :)

7. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

özkan arkadaşımız benq projeskisyonun ayarları ile ilgili dosya gönderdi incele bence hocam

8. osman hoca

osman hoca Üye

hocam;bizim cihazda entegreyi yaktı.özellikle taşınmasında çok dikkat edilmeli.
    birde enerj,y, güç kaynağından almak gerekiyor.düşük veya yüksek voltajdan çok çabuk etkileniyor. :!:

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal