Ben Geldim:) Meşhur Adam:)

Kodla Büyü
Sizi yürekten tebrik ediyorum sayın hocam. Orada olduğu gibi her zaman her eylemde yanınızda yatıp varlığımızı göstermeye hazırım... Tüm gelmeyen (sudan mazeretlerle gelmeyenlere) gelsin bu resim...

barthez' Alıntı:
Umarım arkadaşlar problemi maaş kartlarından para çekemediklerinde yada sözleşmeleri iptal edildiğinde anlamazlar...

başka türlü anlarlar mı hocam :) hani vur vur inlesin milli eğitim dinlesin söylet demiştin bana hatırladın mı.
bizim eğitim sistemi içerisinde öğretmenler paradan başka bir şeyden anlamazlar. kpss calısıyom 100 uzerinden 200 alsam atanır mıyım ? hahaha

Hem tebrik hem teşekkür ediyorum hocam. Tepkiniz gurur verici. Sindirilmeyen, direnen insanlar olarak tepki göstermeye devam...

DERS TAMAMEN KALKTIKTAN SONRA ÇOK FAZLA MEŞHUR ADAMLAR ÇIKACAK SANIRIM...AMA YİNEDE İLKİNİN YERİNİ TUTMAZ:)

hocam ogün ben de oradaydım ve sizin yere yatmanız sesimizi duyurmamızda çok etkili oldu:) teşekkürler ama Allah birdaha yatırmakzorunda bırakmasın..

barthez' Alıntı:
Mutluyum Siyaseti karıştırmadan birşeyler gösterebilğimiz için...
Mutluyum provakasyon olmadan da eylem yapılabileceğini gösterdiğimiz için.

hepimiz yayılalım yerlere
bir daha ki sefere
binlerce olduğumuz eylemlerde
sağ-salim görüşmek üzere
:p

medya da baskı altında zatenn ... her şehirde bilgisayar öğretmenleri yürüyüş yapmalılar. :?

Geri