bellek read olamadı hatası

Kodla Büyü

şeffaf

Seçkin Üye
Seçkin Üye
mrb arkadaşlar. pdf dosyalarını akıllı tahtada açtıktan 2-3 saniye sonra 0x6a202b25 adresindeki yönerge 0x0000002c bellek adresine başvurdu. Bellek read olamadı. uyarısı alıyorum ve dosyaları kapatmak zorunda kalıyorum. sorun neden kaynaklı acaba. şimdiden teşekkürler.

Okulumda tahtalarda aynı sorun oldu. geçici çözüm olarak pdf dosyalarını okuyucu ile açtım. sorunun nedenini bilmiyorum. Programlara güncelleme yüklemedim. Ondan olabilir diye düşünüyorum

Hocam Fatih ağında güncelleme alamadığı için oluyor ben şöyle çözdüm; Reader ı kaldırın ofline adobe readerı indirin (160mb civarı) öyle kurun sorun çözülür

Teşekkürler arkadaşlar. Tahtalarda şifresini bilmediğimiz defender yüklü. Bu durumda işe format atmakla başlamam gerekecek galiba

Bizde acrobat reader içinden güncelleme kontrol et diyerek 2 kere güncelledik, sorun şimdilik geçti, hata vermiyor hiç. Son kurulu olan sürüm 11.0.23

Ben de adobe reader 10 u kurarak sorunu çözdüm. Sanırım genel bir sıkıntı olmuş.

Güncellemeler için yönetici parolası istiyor bizde parolayı unuttuk hata devam ediyor.

Geri