Belgelerle CNNTürk'teyiz.

Kodla Büyü
valla hocam tebrik ederim çalışmalarınızdan dolayı.
Keşke tvde de çıkabilsek

eline sağlık hocam. bence internet sitesinde yayınlanması çok güzel bir başlangıç. birçok haber sitesi birbirinden haber alıyor. yayılabilir gibi geliyor bana.

emeklerinize teşekkürler arkadaşlar biz de tvde yayınlanması için yorumlar yazalım hemen üye olup cnntürke

Daha öncelerde meb bilgi edinmeye bu konularla ilgili yazılar yazdım. Fakat henüz cevap verme süresi dolmadığı için cevap gelmedi. Daha öncelerde de geçiştirme yollu cevaplar verilmişti. Az önce yine bu sitenin linkini göndererek bilgi istedim. bakalım ne cevap vericekler.

Hocam tşkler, ama başka ne yapabiliriz bu gün 3-5 kişi derken yarın hepimizin hali bu olacak !

Başbakana mektup yazsak nasıl olur !

Evet en güzeli ve etkilisi binlerce BT Öğretmeninin Başbakan'a hem e-posta hem de mektup göndermesi olur.. Ama başbakanın bizzat kullandığı e-posta adresini ve başbakana direk elden ulaşacak mektup adresini bulmak önemli.. Bu arada basın-yayına ve etkisi olabileceğiniz düşündüğümüz kurum, kuruluş ve kişilere de e-posta ve mektup gönderebiliriz.. e-posta ve mektup adresleri BBNET'tte bir başlık altında topluca verilirse daha organize oluruz... Hazır mecliste soru önergesi de verilmişken güzel bir fırsat olur belkide..

bilogret' Alıntı:
Daha öncelerde meb bilgi edinmeye bu konularla ilgili yazılar yazdım. Fakat henüz cevap verme süresi dolmadığı için cevap gelmedi. Daha öncelerde de geçiştirme yollu cevaplar verilmişti. Az önce yine bu sitenin linkini göndererek bilgi istedim. bakalım ne cevap vericekler.

Geri bildirimleri paylasirsin sayın hocam.

mas1961' Alıntı:
Evet en güzeli ve etkilisi binlerce BT Öğretmeninin Başbakan'a hem e-posta hem de mektup göndermesi olur.. Ama başbakanın bizzat kullandığı e-posta adresini ve başbakana direk elden ulaşacak mektup adresini bulmak önemli.. Bu arada basın-yayına ve etkisi olabileceğiniz düşündüğümüz kurum, kuruluş ve kişilere de e-posta ve mektup gönderebiliriz.. e-posta ve mektup adresleri BBNET'tte bir başlık altında topluca verilirse daha organize oluruz... Hazır mecliste soru önergesi de verilmişken güzel bir fırsat olur belkide..

Buyrun ev adresi: *** isteyene özelden verebilirim...
Ben de düşünüyorum mektup göndermeyi hem de bir kargo şirketi aracılığıyla. Denemekten bir şey kaybetmeyiz...

:+1: Bir şeyler olacak yakında inşallah halimiz bir düzene girer...

Ben mektup gönderdim ama başbakanlığa inşallah ulaşmıştır.Arkadaşlar bu konuyla çok yakından ilgilenen tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum ellerinize sağlık. Umarım çok yakın bir zamanda bir sonuç elde ederiz.Tamircilik yapmaktan gerçekten yoruldum .

konuyu CNNTurke ileten arkadaşımıza çok tşk ederiz. ben dilimin döndüğünce birşeyler yazmaya çalıştım diğer arkadaşlar da birşeyler yazıp yorumlarsa belki bizi biraz ciddiye alıp tv yayını da yapılır. lütfen duyarlılığımızı arttıralım.

Geri