Beko Faz, Sorunu bir türlü çözemedim

Kodla Büyü

wertyu6

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar beko faz labımız var. Bilgisayarlarla ders yapmaya çalışırken :( birden bilgisayarlara bişeyler oluyor, bilgisayarlar rastgele biyerlere hızlı bişekilde tıklamaya başlıyor ve kontrolden çıkıyor. Bir sürü şey açılıncada bilgisayar kilitleniyor ve resetlemek zorunda kalıyoruz. Tekrar açılana kadarda dersi durdurmak zorunda kalıyorum, öğrenciler çalışmadan geri kalmasın diye. Hiç böyle bişey başına gelen varmı? Öğrencilerin yaptıklarını gözlemliyorum ama anormal bişeyler yapmadıkları halde yinede oluyor sorunun kaynağnı bir türlü bulamadım. :verymad:

hocam malware girmiştir bilgisayarlara büyük ihtimalle temiz bi bilgisayara bi anti virüs programı kurup (güncellemesi yapılmış 30 gün kullanımlı eset nod olabilir) HDD leri taratırsan çözülür diye düşünüyorum.

Hocam bilgisayarlara malware girmesi mümkün değil, deepfreeze var bilgisayarlarda, internet çalışmıyor zaten, usb bellek takılmıyor bilgisayarlara, dışarıdan hiçbirşekilde dosya girişi olmuyor. Ancak word de yazı yazılıyor zaten bilgisayarlarda birde paint falan işte.

Geri