Beko Faz I Win 98'den başka bir sistem yüklemek

Kodla Büyü

guslu

Site Gezgini
Değerli arkadaşlar Faz I hakkında çok fazla konuşuldu ve aslında konuşulacak fazla birşey de kalmadı ancak mevcut sistemimize 98 harici bir sitem yüklemek istesek acaba başarılı olabilir miyiz? Örneğin 2000 yada milenyum gibi

Forumda çeşitli tavsiyeler var ancak genelde ram ı yükseltin deniyor. Ram ı yükseltme imkanımız yok.

Fikirlerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

bendede aynı lab var.maalesef daha fazla ram istiyor.kesilip biçilmiş işletim siztemleride stabil olmuyor.

Bende de Beko Faz 1 var. Ben ilk geldiğimde WinME yükledim. Bilgisayarlarda WinME, Office XP, deepfreeze,QuickTime(Dyned için), Dyned, bilişim CD leri yüklü buna rağmen RAM ihtiyacı duymuyor. İyi çalışmalar.

zgrcln hocameğer dediğin gibiyse ne ala sıkıldım 98 le uğraşmaktan Bilişim teknolojileri çağında Microsofta kalsa hersene yeni bir windows her sene yeni bir office çıkaracak( yamuk yumukta olsa çıkarırlar valla :) ) Adobe serisi de ona keza biz hala 98 yılından kalma teknolojilerle çocukları geleceğin teknolojisine hazırlıyoruz. Bugünün teknolojisini yakalasak onada razıyım ya neyse.
WinMe oluyorsa ben bir deneyeyim. 2000 randıman vermedi. acaba hafifletilmiş birşeyler kullananlar var mıdır ki?

Dene istersen çalışan uygulamaları yazdım bunlar haricinde birşey yapmıyorum ve sıkıntıda yaşamadım yazılımsal olarak.

98 den kalma aynı bilgisayarlar bende de var. Ömrümü çürüttü hergün biri bozuluyor. Allah sabır versin hocam. Hangi siztemi yüklerseniz yükleyin durum aynı. Çünkü bilgisayarlar ömürlerini çoktan doldurmuşlar :verymad:

Haklısınız hocam bence iyi bile dayanmışlar. Önceki okulumda ( Bu öğretmenlerde de önceki okulumda muhabbeti bitmez :) ) Avea Sponsorluğunda ( Zamanında öğretmen hatlarında götürdükleri parayla herhalde :) ) casper p4 bilgisayarlar vardı 2 yıla kalmadan ne arızalar çıktı. öğrencilerimle yaşıt bilgisayarların hala çalışabiliyor olması bile bence mucize.

Bizde ne yapalım yenisinin geleceği yok okulun almaya gücü yok, BT dersini kimilerinin sandığı gibi oyun oynama dersi olmadığını gösterip yediğim lokmayı helal kılabilmek adına uğraşıyoruz hocam. Benim gönlüm 200 den yanaydı ağ için daha iyi olur düşüncesindeydım ama Win ME de işimize yarar bence.

Geri