BEKO FAZ 1 İMAGE CL SERİES CD İMAGE 2012-2013

Kodla Büyü

hayaletxxx

Aktif Üye
BEKO FAZ 1 İMAGE CL SERİES CD İMAGE 2012-2013

İÇİNDEKİLER
Flash disk desteği
2012-2013 ders kitapları (6-7-8. sınıflar)
DEEPFREEZE (ŞİFRE : yumi)
office 2000+flash oyunları
bütün driverlar (ethernet kartında sorun çıkıyor sonradan yüklemek gerekli bende vardı onuda upload yapabilirim)
flash player+java+net 3+ media player codec player

Deepfreeze kurulmamıştır c diskinde görebilirsin oyunlar için de flashplayer yüklemeyi unutmuştum onu da yükleyem cd ye entegre ederseniz sorun kalmayacak.

arkadaşlar tam bir image cd sidir norton ghost programıyla alınmıştır , image da onun içine entegre ettim açılışı cd yle ayarlarsanız başka birşeye ihtiyacınız olmayacak.
aşağıdaki adresten capsları görüp indirebilirsiniz...

İNDİRMEK İSTEYENLER BANA ÖZEL MESAJ ATARSA SEVİNİRİM ..

Ekli dosyalar

• SAFlashPlayer.rar
    719.5 KB · Görüntüleme: 68
  • Accton EN1207F Series PCI Fast Ethernet Adapter.rar
    18.9 KB · Görüntüleme: 45
Hocam indirmeye çalışıyorum 10 - 15 mb arasını indiriyor sonra indirme penceresini kapatıyor, farklı bilgisayarlarda indirme işlemini denedim aynı.

botett' Alıntı:
Hocam indirmeye çalışıyorum 10 - 15 mb arasını indiriyor sonra indirme penceresini kapatıyor, farklı bilgisayarlarda indirme işlemini denedim aynı.

hocam idm flashget vb programla deneyin

Allah kolaylık versin. Yıl 2012 ve hala Beko Faz I Konuları.
Daha 1 yıl öncesine kadar bende onlarla boğuşuyordum, insan meslekten soğuyor.

Sayın hocam ben indirmeyi bir türlü başaramadım, indirme programıda kullanıyorum ama ne zaman indirmeye kalksam yüzde 30 larda takılıyor. Bende i sorun var sitede mi acaba? Yardımcı olabilirsen sevinirim.

guslu' Alıntı:
Sayın hocam ben indirmeyi bir türlü başaramadım, indirme programıda kullanıyorum ama ne zaman indirmeye kalksam yüzde 30 larda takılıyor. Bende i sorun var sitede mi acaba? Yardımcı olabilirsen sevinirim.
bende aynı problemi yaşıyorum...

Bağlantı koptuktan 3 saat sonra tekrar bağlantı kuruyor. Böyle böyle internet download manager la 4 defada indirdim. Sağolasın hocam.

o kadar uğraştım indirmek için ancak indi.. teşekkürler

internete bir türlü bağlayamadım yardımcı olursanız sevinirim....

Hocam başka siteye atsan yada sağlam link versen minnettar kalırdık gerçekten inmiyor hep yarııda kesiliyor

tşk

Geri