Beğen-Paylaş-Hediye Kazan Yarışması (Sonuçlandı)

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Beğen-Paylaş Hediye Kazan

Hediyeler: Bilgisayar Öğretmenini Kısayolu Kitabı, Meşhur Çizgi-Tagem Tornavidası ve Donanım Posteri

Takipçilerimiz arasından bu görseli beğenip profilinde paylaşan kişiler arasında yapılacak çekiliş ile 10 kişiye “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu kitabı,Meşhur Çizgi-Tagem Tornavidası ve Donanım Posteri ” hediye edilecektir. Son katılım 01.03.2016. Çekiliş ve kazananlar ile iletişim 02.03.2016. Kitap, kazananların belirttiği adrese Çizgi-Tagem desteği ile ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

BilgisayarBilişim Facebook sayfası:
https://www.facebook.com/BilgisayarBili ... 786970074/

BilgisayarBilişim Facebook grubu:
https://www.facebook.com/groups/bilgisayarbilisimnet/

Haydi yarışmaya.... :)
-------------------------------------------------
Yarışma sonuçlandı yapılan çekiliş sonucunda kazanan şanslı arkadaşlarımız şunlar:
Semra Akyürek
Burak Uysal (@türküdiyarı)
Elif Demir Göllü (@bt-07)
Mustafa GÜNEŞ (@mgüneş)
Ahmet Karakuz
Mehmet Doğru (@alley_upp)
Bte Ramazan Uçar (@rucar)
Yasin Soydar (@yaka)
Akif Turan (@boteakif)
Göktuğ Göktuğ (@theghost83)

Yarışmaya katıldıkları isimlerle paylaştık kullanıcı adlarını öğrenince onları da paylaşacağız. Bu arkadaşlar bana pm yoluyla adres ve telefonlarını bildirirlerse kazandıkları hediyeleri kendilerine hemen kargolayacağız. Tercihen okul adreslerini verirlerse daha iyi olur.

Kazananları kutlar başarılarının devamını dileriz. Kaybeden arkadaşlarımızda üzülmesinler şanslarını farklı yarışmalarda kullanmaya devam etsinler. :)

Ekli dosyalar

• hyandim copy-1.jpg
    hyandim copy-1.jpg
    297.8 KB · Görüntüleme: 4,020
Re: Beğen-Paylaş-Hediye Kitap Kazan Yarışması

hasari' Alıntı:
Beğen-Paylaş-Hediye Kitap Kazan Yarışması

Takipçilerimiz arasından bu görseli beğenip profilinde paylaşan kişiler arasında yapılacak çekiliş ile 10 kişiye “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu” kitabı hediye edilecektir. Son katılım 01.03.2016. Çekiliş ve kazananlar ile iletişim 02.03.2016. Kitap, kazananların belirttiği adrese Çizgi-Tagem desteği ile ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Bu değerli kitap yanında kazanan 10 kişiye birer tornavida takımı ve BBNet Posteri de göndereceğiz.

Ekli dosyalar

• new_screwdriver_1.png
    new_screwdriver_1.png
    55 KB · Görüntüleme: 3,856

Teşekkürler ben de paylaştım...

Niyazi SARAL' Alıntı:
hasari' Alıntı:
Beğen-Paylaş-Hediye Kitap Kazan Yarışması

Takipçilerimiz arasından bu görseli beğenip profilinde paylaşan kişiler arasında yapılacak çekiliş ile 10 kişiye “Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu” kitabı hediye edilecektir. Son katılım 01.03.2016. Çekiliş ve kazananlar ile iletişim 02.03.2016. Kitap, kazananların belirttiği adrese Çizgi-Tagem desteği ile ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

Bu değerli kitap yanında kazanan 10 kişiye birer tornavida takımı ve BBNet Posteri de göndereceğiz.
Niyazi bey çıtayı yükseltmiş ilk mesaja hemen ekliyorum. Teşekkürler Niyazi bey.

Hadi arkadaşlar fırsatı kaçırmayın. :+1:

Yarışma sonuçlandı arkadaşlar yapılan çekilişle kazananların listesi 1.mesajda paylaştım. :)

Evet hocam tebrikler.

Diğer arkadaşlarımızda adreslerini bildirirse kargoların gönderimini sağlayacağız. Henüz bildirmeyenler bir an önce bildirirse seviniriz. :)

Belirli bir süre olsaydı da bilgi vermeyenler yerine yedek liste vs vs filan :p

Umut fakirin ekmeği. Şaka bir yana tebrikler...

DaMieN' Alıntı:
Belirli bir süre olsaydı da bilgi vermeyenler yerine yedek liste vs vs filan :p

Umut fakirin ekmeği. Şaka bir yana tebrikler...
Eğer uzun süre adres bilgileri gelmezse bilgi vermeyenlerin yerine mecburen yeni kura çekeriz. :)

Ben biraz geç gördüm ama hadi hayırlısı inşallah şansımızı tepmemişizdir :D

İki kişinin bilgileri tarafımıza iletilmedi yarın 12'e kadar eğer bilgileri bize ulaşmazsa yerlerine çekilişle 2 kişi belirleyeceğiz bilginize.

hasari' Alıntı:
İki kişinin bilgileri tarafımıza iletilmedi yarın 12'e kadar eğer bilgileri bize ulaşmazsa yerlerine çekilişle 2 kişi belirleyeceğiz bilginize.

Hocam ilk 8 kişinin kitap+tornavida seti+Poster bugün kargo yapılacak. Bilginize...

Niyazi SARAL' Alıntı:
hasari' Alıntı:

Hocam ilk 8 kişinin kitap+tornavida seti+Poster bugün kargo yapılacak. Bilginize...
Çok iyi olur Niyazi bey kazananlar sıcağı sıcağına hediyelerini alsınlar. İlginiz için tşkler. :)

Hediyeleri bugün teslim aldım. Kısaca yorumlayacak olursam;

Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu Kitabı: Bir kılavuz kitap tadında, bilgisayar kullanımına sıfırdan başlayıp excel makrolara kadar anlatılıyor. Kesinlikle her BT Öğretmeninin kitaplığında olması gereken bir kitap. Günlük hayatta çok önemsemediğiniz kilit ve püf noktalar kitapta dile getiriliyor. Ayrıca yapılan uygulama çalışmaları ve soruları ile öğrenilenler pekiştiriliyor. Bilmediğimiz bir çok konu kitapta düzenli bir şekilde anlatılmış, rehber gibi yol gösterici. Bu değerli kaynak için kitabın yazarı sayın Hakan YANDIM hocama çok teşekkür ediyorum.

Meşhur Çizgi-Tagem Tornavidası: Tornavidayı elinize aldığınızda neden meşhur dediklerini daha iyi anlıyor insan. Açıkçası hayran kaldım ve çok mutlu oldum. Oldukça kullanışlı ve çok başlıklı (düz, yıldız vs mıknatıslı değişken uçlu). 3 fonksiyonu var; birincisi sol tarafa çevirebiliyorsunuz ve elinizi kaldırmadan geri dönebiliyor, ikincisi normal tornavida mantığıyla kullanabiliyorsunuz, üçüncüsü sağ tarafa elinizi kaldırmadan vidaları sıkabiliyorsunuz. Bu sahip olduğum ilk tornavida için Çizgi-Tagem'e ve sayın Niyazı SARAL beyfendiye teşekkür ediyorum.

Donanım Posteri: Bilişim panoları için oldukça işe yarayacak şekilde bilgisayarın donanım parçalarının ve çeşitlerinin yer aldığı posterde göz dolduruyor. Renkli ve parlak kağıda basılmış. Bu faydalı materyal içinde teşekkür ediyorum :)

Çekilişin gerçekleşmesinde BBnet'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür eder, bu tür çalışmaların artarak devam etmesini dilerim.

Burak UYSAL
BT Öğretmeni

Ben de hediyelerimi bugün telsim aldım. Yukarıda @türküdiyarı zaten hediyelerden bahsetmiş. Başta bilgisayarbilisim.net adminleri, Hasari Hocam, Niyazi SARAL Bey olmak üzere çekilişte emeği olan herkese çok teşekkür ediyorum.

türküdiyarı' Alıntı:

Bilgisayar Öğrenmenin Kısayolu Kitabı: Bir kılavuz kitap tadında, bilgisayar kullanımına sıfırdan başlayıp excel makrolara kadar anlatılıyor. Kesinlikle her BT Öğretmeninin kitaplığında olması gereken bir kitap. Günlük hayatta çok önemsemediğiniz kilit ve püf noktalar kitapta dile getiriliyor. Ayrıca yapılan uygulama çalışmaları ve soruları ile öğrenilenler pekiştiriliyor. Bilmediğimiz bir çok konu kitapta düzenli bir şekilde anlatılmış, rehber gibi yol gösterici. Bu değerli kaynak için kitabın yazarı sayın Hakan YANDIM hocama çok teşekkür ediyorum.

Meşhur Çizgi-Tagem Tornavidası: Tornavidayı elinize aldığınızda neden meşhur dediklerini daha iyi anlıyor insan. Açıkçası hayran kaldım ve çok mutlu oldum. Oldukça kullanışlı ve çok başlıklı (düz, yıldız vs mıknatıslı değişken uçlu). 3 fonksiyonu var; birincisi sol tarafa çevirebiliyorsunuz ve elinizi kaldırmadan geri dönebiliyor, ikincisi normal tornavida mantığıyla kullanabiliyorsunuz, üçüncüsü sağ tarafa elinizi kaldırmadan vidaları sıkabiliyorsunuz. Bu sahip olduğum ilk tornavida için Çizgi-Tagem'e ve sayın Niyazı SARAL beyfendiye teşekkür ediyorum.

Donanım Posteri: Bilişim panoları için oldukça işe yarayacak şekilde bilgisayarın donanım parçalarının ve çeşitlerinin yer aldığı posterde göz dolduruyor. Renkli ve parlak kağıda basılmış. Bu faydalı materyal içinde teşekkür ediyorum :)

Çekilişin gerçekleşmesinde BBnet'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür eder, bu tür çalışmaların artarak devam etmesini dilerim.

Burak UYSAL
BT Öğretmeni
Hocam hediyeler bana daha ulaşmadı. Zaten çok heyecanlıydım sizin mesajı okuyunca hem daha da heyecanlandım hemde daha da mutlu oldum. hediyelerim gelince fotolarınıda atarım. Tekrardan tüm bbnet ailesine çok teşekkür ederim. Bu arada kargo takip numarası istiyoruz çok heyecanla bekliyoruzzzzz :)

türküdiyarı' Alıntı:

Burak UYSAL
BT Öğretmeni

Hocam öyle anlatmış ki, sipariş edemiyor muyuz bunları :)

Geri