Becayiş konusunu açmış olayım...

Kodla Büyü
Van Çatak Kayaboğaz ortaokulu verilir. Türkiye haritasını ortadan 2 ye katladığında (enine) Van'a karşılık gelen her yer alınır.
Okulun artıları: Pek artısı yok Van merkeze yakın 30 puan veriyor 3 sene zorunlu hizmeti var.
Okulun eksileri : Nasıl geldiysem 4 senedir gidemedim. Gelen kalıyor haberiniz olsun :D

Karaman / Ermenek ten hocalarım Ankara yada Konya'nın herhangi bir yeri olabilir. bakarsınız olur.

Sevgili hocalarım peki becayiş yapmak için aday öğretmenliğin kalkıp asaletimizi almamız gerekir mi ? 2013 eylül atamasıyım

Adana Seyhan verilir. Varsa Antalya yada Alanya Alınır.

Herşey gönlünüzce olsun..

sayın hocalarım becayiş yapabilme için gerekli şartlar yayınlandı mı ?
zorunlu hizmetim duruyor daha da :)

bursa inegöl den - ankara yada antalya zorunlu hizmet bölgeleri hariç her yer olabilir:)
bir umut herkesteki :mrgreen:

ferdison' Alıntı:
Van Çatak Kayaboğaz ortaokulu verilir. Türkiye haritasını ortadan 2 ye katladığında (enine) Van'a karşılık gelen her yer alınır.
Okulun artıları: Pek artısı yok Van merkeze yakın 30 puan veriyor 3 sene zorunlu hizmeti var.
Okulun eksileri : Nasıl geldiysem 4 senedir gidemedim. Gelen kalıyor haberiniz olsun :D
hocam en azından kaldığına değiyor, orada 4-5 sene kalsan 150'ye yakın puanla türkiyenin her yerine gidersin. ben güneydoğunun bir ilçesindeyim. 10 puan alıyorum. ahhh be, bizde şans yok ki

Keşke bu Becayiş işi resmi ve kolay olarak rahatça yapılabilse.

Geri