becayis hata !

Kodla Büyü

baharr

Site Gezgini
ben giriyorum sadece 4 il gözükyor. balıkesir, bilecik, tunceli, kırşehir .. özür durumundan bende atanamamıştım.

evet bursadayım , yine bursa istiyorum ama yıldırımdan bir türlü nilüfere gidemiyorum. tek.tas için başvurdum hala haber yok. zaten tek.tas ta bile nilüfer yok :(

Ben şimdi merak ettim sadece Sinop açık...Gerze ve Merkez...

rifatt' Alıntı:
arkadaslar lutfen yardim edin. ozur durumundan atanamadim. simdi becayis sayfasina girince basvuru hakkiniz bulunmamaktadir yaziyor. benim gibi ozur durumundan atanamayanlarin sayfasinda ne yaziyor. ayni hatayi goren var mi.

hocam bende aynı sizin durumdayım.neden acaba.
özürümüzün bulunduğu ilde özrü olan yok ondan olabilir mi

baharr' Alıntı:
evet bursadayım , yine bursa istiyorum ama yıldırımdan bir türlü nilüfere gidemiyorum. tek.tas için başvurdum hala haber yok. zaten tek.tas ta bile nilüfer yok :(

aman hocam kaç adımlık yer zaten idare et. ben bursanın neresi olsa gelmesi için neler vermezdim :(

rifatt' Alıntı:
callione' Alıntı:
rifatt' Alıntı:
arkadaslar lutfen yardim edin. ozur durumundan atanamadim. simdi becayis sayfasina girince basvuru hakkiniz bulunmamaktadir yaziyor. benim gibi ozur durumundan atanamayanlarin sayfasinda ne yaziyor. ayni hatayi goren var mi.

hocam peki ne olacak. biz gidemeyecekmiyiz. peki biri isterse ne olacak

hocam hata değil o. sizin başvurunuz zaten var. sizinle becayiş yapmak isteyenler başvuru yapacak

rifatt' Alıntı:

hocam insan kaynaklarında özür durumundan atanamayanların başvuruları direk alınmış zaten. Şimdi onların yerine becayiş yapacak kişiler başvuru yapacakki karşılıklı yer değiştirme yapılsın.

callione' Alıntı:
rifatt' Alıntı:

hocam yakında açarlar merak etmeyin.. Alan değişikliği nasıl uzadıysa, yeni eklemeler olduysa açarlar size de.

sadece özür grubundan tayin isteyenlere mi verildi bu hak? il dışı çıkmayanlar da başvurabilir mi acaba?

evet başvurabilir 1 senesini dolduran herkese verildi bu hak arkadaşlar kontenjan listesindeki okulları tercih edebilirsiniz bence bu şansı kaçırmayın

Geri