BEbek İçin, Beşik mi Park Yatak mı?

Kodla Büyü

EynelMefer

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
kullananlar, fikri olanlar tavsiyede bulunacaklar...paylaşımda bulunursa seviniriz, kararsız kaldık :)

biz park yatak kullanıyoruz, oldukça memnunuz hocam. beşiğin esas amacı bebeği sallayarak uyutmak ama uzmanların bebeği sallayarak uyutmanın zararlı olduğunu söylediklerini duymuştum. biz de bebeğimize bu şekilde yani sallamadan uyutmayı alıştırdık.

http://www.hepsiburada.com/liste/papett ... PPTOP08-MV

Hocam biz bu ürünü almıştık. 4 aydır kullanıyoruz. İçine de Yine aynı sitede yataklar var, biraz ince ama altına battaniye seriyoruz. Oğlumuz da gayet mutlu... İlk zamanlarda pek anlamıyordu ama bunun müzik çalarlı bi aleti var, aynı zamanda ışıklı, uykusu gelince müziği 2. ayarda çalıyoruz, ışığa bakarken, müziği dinlerken uyuyup kalıyor... Bebeğiniz erkek mi kız mı bilmiyorum ama Mavi rengi çok hoş...
Siz de hayırlısıyla uyutursunuz bebeğinizi İnşallah...

akrep026' Alıntı:
http://www.hepsiburada.com/liste/papetto-op-08-aliminyum-donenceli-lux-oyun-parki-70x110-cm-siyah/productDetails.aspx?productId=ailepptop08&categoryId=23017045&SKU=AILEPPTOP08-MV

Hocam biz bu ürünü almıştık. 4 aydır kullanıyoruz. İçine de Yine aynı sitede yataklar var, biraz ince ama altına battaniye seriyoruz. Oğlumuz da gayet mutlu... İlk zamanlarda pek anlamıyordu ama bunun müzik çalarlı bi aleti var, aynı zamanda ışıklı, uykusu gelince müziği 2. ayarda çalıyoruz, ışığa bakarken, müziği dinlerken uyuyup kalıyor... Bebeğiniz erkek mi kız mı bilmiyorum ama Mavi rengi çok hoş...
Siz de hayırlısıyla uyutursunuz bebeğinizi İnşallah...

teşekkürler hocam ilginiz için, Allah hayırlı evlat yetiştirmeyi nasip etsin hepimize :)

tabiki park yatak taşıması kolay hafif katla koy beşik afedersiniz eşşek gibi yerinden kıpırdamaz
lakin park yatağın içine yatak almalısınız şöyle bişey http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne ... i-63454519
birde bu park yataklar genellikle 60 cm genişliğinde 70 cm lik olanından alırsanız daha rahat eder kanımca cocuk

dndd' Alıntı:
tabiki park yatak taşıması kolay hafif katla koy beşik afedersiniz eşşek gibi yerinden kıpırdamaz
lakin park yatağın içine yatak almalısınız şöyle bişey http://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne ... i-63454519
birde bu park yataklar genellikle 60 cm genişliğinde 70 cm lik olanından alırsanız daha rahat eder kanımca cocuk

Evet hocam katılıyorum, biz orda bir hata yaptık, Hepsi Burada'dan aldık yatağı, o da inceymiş... Şimdi altına battaniye seriyoruz. Verdiğiniz linkteki yatak çok hoş. Baya bi etli duruyor. Sertliği nasıl hocam. gerçekten Ortopedik mi... Bundan alsam daha mı iyi olur acaba... BizimOyun parkı harika ama yatak biraz dandik... :D

bu yatağı kullanmıyorum örnek olsun diye link verdim :) muhtemelen dandik bişeydir ben çarşıdan almıştım normal yaylı yatak kalitesine göre fiyatı değişiyor bence piyasadan bi bakın elleyin dokunun 50-400 tl aralığında bu yatakların fiyatı nette ucuz görünmesine aldanmayın bu paraya piyasadanda bulabilirsiniz sayın hocam eğer önceki ince yatağınız iyiyse ucuz bi yaylı yatak alıp onun üzerine ince yatağı koyabilirsiniz ikisini kullanırsınız yok iyi değilse iyi bir yatak almanızı öneririm çünkü bu ucuz dandik yataklar pek rahat olmuyor
birde aklıma gelmişkene sitelere bakıyorumda bi viskodur tutturmuşlar visko bebek yatağı diye küçük çocuklar için visko yatak önerilmiyor kemik gelişimine uygun değilmiş tabi sert olsun diye gidip kaya gibi yatakda almanın lüzumu yok

kesinlikle park yatak. fakat biz içine kalın yatak aldık ölçülerine göre rahat olsun diye. öyle kullandık. tavsiye ederim.

kızım iki yaşında hala park yatağını kullanıyoruz seneye de kullanır heralde kızım pek iri değil çünkü. içine ayrıca yatak yaptırmazsanız pek kullanışlı değil biz de yaptırdık. aksi halde hem bebek için rahatsız bir zemin, hem de sizin aşırı eğilmeniz -çocuğun kilosu arttıkça- sıkıntı oluyor. daha önce de yazmıştım park özelliği çok gereksiz ama pratik oluşu ve tek başınıza rahatlıkla taşıyıp yerini değiştirebilmeniz büyük kolaylık çekip altını silmesi filan rahat oluyor...

bizim oğlumuz 7 aylık oldu, şimdilik bir sıkıntı yok. 2 yaşına kadar kullanır herhalde. Beşik hem büyük, hem de çok ağır. bunu istediğiniz yere taşıma ve 5 dakikada kurma imkanınız var. bence kesinlikle park yatak... fiayatı da gayet uygun...

Oğlum iki yaşında, park yatak kullanıyoruz. gayet memnunuz.
Kraft tan almıştık. içine de visco yatak alın, ince görüntüsüne aldanmayın çünkü çok sağlıklı. Yine de içiniz rahat olsun isterseniz yatağın altına koltuk döşeme süngerlerinden (kalın ve sert) kestirin.
Beşik gibi yerden çok yüksek olmadığı için oğlum içine rahatlıkla girip çıkabiliyor. Yere düşse bile bir şey olmuyor.

kızım 12 aylık park yatak kullanıyoruz yazın memlekete gittiğimde de topladık kılıfına koyduk kullanımı gayet güzel tavsiye ederim. biz içine visco yatak almıştık

Geri