bbnet_v1.8 kullanıcıları meta ve title dikkat!

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
bbnet_v1.8 ve v1.7 versiyon kullanan arkadaşlarımızın sıklıkla yaptığı bazı hatalar var bunları düzeltmelerini öneriyorum çünkü google de yanlış çıkıyorsunuz ve değiştirmeyi unuttuğunuz title ve meta tagları sebebiyle google tarafından yanlış indexleniyorsunuz bilginiz olsun.

title yani başlığa dikkat edin bazı sayfları değiştirmeyi unutmuş olabilirsiniz. Googlede doğru ve üst sıralarda çıkmak istiyorsanız meta taglarını kendinize göre değiştirmeyi unutmayın. Googlede yaptığım aramalarda bir çok sitenin hatalı çıktığını gördüm bu sebeple sizler uyarma gereği duydum. Bu hataları görünce şablonda bazı değişiklikler yapma ihtiyacı hisset ve değişlikleri şablona uyguladım dosyaları güncelledim indirmek isteyenler şuradan ulaşabilirler.
template-icon-gif-png-f110/yonetim-bbnet-okul-sablonu-v1-8-t52480.html

Meb sunucularındaki değişiklik sebebiyle bazılarınızda Meb haber bandı çalışmayabilir. Bu arkadaşlarımızda template klasöründeki şablon dosyasını Dreamveaver ile açıp "param=0" bölümünü bulup "param=1" şeklinde değiştirsinler tüm sayfaları güncellesinler sorun çözülür.

Hepinize kolay gelsin.

hocam benımde haber bandı çalışmıyormuş
hiç dikkat etmemiştim oraya
teşekkürler

toprak60' Alıntı:
hocam benımde haber bandı çalışmıyormuş
hiç dikkat etmemiştim oraya
teşekkürler
Bütün okul sitelerinde bu haber bandı olduğundan artık dikkat çekmiyor. :)

Geri