BBNET Yılın Enleri 2013

Kodla Büyü

zibula

Seçkin Üye
Seçkin Üye
2013 yılının son günlerinde bir yıl içerisinde foruma katkı sağlayan üyelere en azından bir teşekkür etmek için aşağıdaki başlıkta enleri seçelim. 2013 yılında bbnet'e emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim.

En Çalışkan Üye:
En Faydalı Üye:
İletişimi en iyi üye:
Sorunlara en hızlı çözüm bulan üye:
2013'de çıkış yakalayan üye:
En saygılı üye:
En merak edilen üye:
En çok ileti paylaşan üye:
2013'e damgasını vuran üye ve iletisi:

Ödül olarak ne veriyorsunuz diye soruyorum ve kendimi "en menfaatçi üye" olarak ifşa ediyorum :D

zibula' Alıntı:
2013 yılının son günlerinde bir yıl içerisinde foruma katkı sağlayan üyelere en azından bir teşekkür etmek için aşağıdaki başlıkta enleri seçelim. 2013 yılında bbnet'e emeği geçen herkese kendi adıma teşekkür ederim.

En Çalışkan Üye:
En Faydalı Üye:
İletişimi en iyi üye:
Sorunlara en hızlı çözüm bulan üye:
2013'de çıkış yakalayan üye:
En saygılı üye:
En merak edilen üye:
En çok ileti paylaşan üye:
2013'e damgasını vuran üye ve iletisi:
Son 2 kriter hariç diğerlerinin yanıtı objektif olmaz. 8)

güzel bir paylaşım olmuş, herkesin üstündeki mesajı atanın bir özelliğin söylediği mesajda güzeldi, haşarı başlatmıştı galiba.

Hasari ve habibocak yılın enleri arasına girmeliler. Ayrıca msangul de BT kitabı çıkardı. Paylaşımlarıyla çok yardımcı oldular.

ben en faydalı üye olarak habibocak hocayı ve hasari hocayı görüyorum. habibocak hoca özellikle mebi'in yeni web sayfası düzenlemesinde bizlere öğretici videolarıyla destek olduğu için hasari hoca da sorunlara pratik çözümler getirdiği için faydalı buluyorum...

2011
En İstikrarlı Üye : karinca_52
En Programcı üye: Rüzgara Karşı'
En Tasarımcı üye: hasari
En Dost Canlısı Üye : aakcakaza
En Entellektüel Üye : sugibi
En Karizmatik Üye: omd
En Katılımcı Üye : karinca_52
En Kibar Üye : aakcakaza
En Komik Üye : omd
En Masum Üye : Yalnız_Kurt
En Popüler Üye : hasari
En Üretken Üye : rtyucel
En Yardımsever üye: Bu kategoriyi tek kişi üstüne indiremiyoruz ve Tüm BBNet üyesi arkadaşlar olarak seçtik
En Formatör üye: technolog
En Mobil Üye: *cem62*
En Mevzuatçı üye: isikayhan
En kalemi keskin üye: .Kaf-Kef.
En İğneleyici üye: Cemal Taner
En şair üye: poet
EN Semaverci üye: ghost
En Sosyal medya üye: sari_sari
En ayağı çukurda üye: serdengecti
En uykucu üye: 41p3r

halen ölemedik :)
forumda öldüm gerçi ;)

Bu sene yoğunluktan konu teğet geçildi. Kendi adıma söylüyorum bbnet dünyada bir benzeri olmayan bir ortam. Buradaki her arkadaşımızın yeri bir başka o olmasa sanki eksik kalacak gibi. iyiki hepiniz varsınız.

samimiyet çerçevesinde paylaşımın en dostane adresi BBNET iyi ki varsınız arkadaşlar

Geri