BBnet Üyelik Tekrar Açılmıştır.

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Bir kaç ay önce kapatılan üyelikler artık açılmıştır. facebook vb gruplarda üye olamıyoruz diyenler vardı. duyrulur.

tdemirparmak' Alıntı:
Açılmasa daha iyi olurdu bence. Zaten dosya paylaşımları açık.

herşey dosya paylaşımımı hocam

belki yaşadıklarını deneyimlerini paylaşacak yeni arkadaşlarımız katılacak.

Tahribat tarzı kefillik çok daha yararlı olacak kanısındayım... Hatta gerekirse üye olmak isteyen cw doldursun ordan onaylayalım 1 ay kadarda acemi kategorisinde puanlansın ve öyle kabul edelim... bu şekilde daha donanımlı insanların katılacağı kanısındayım...

Neyse uzattım; hayırlı olsun :)

s_kajmeran' Alıntı:
Tahribat tarzı kefillik çok daha yararlı olacak kanısındayım... Hatta gerekirse üye olmak isteyen cw doldursun ordan onaylayalım 1 ay kadarda acemi kategorisinde puanlansın ve öyle kabul edelim... bu şekilde daha donanımlı insanların katılacağı kanısındayım...

belki haklısın hocam ama zaten donanımsız insan 1 2 kere siteyi ziyaret eder sonra kendi kendini eler.

ben şahsen doktorların bir arada olduğu bir sitede dolaşmak istemem

ayda senede bir uğrar bakarım.

kadir2301' Alıntı:
s_kajmeran' Alıntı:

belki haklısın hocam ama zaten donanımsız insan 1 2 kere siteyi ziyaret eder sonra kendi kendini eler.

ben şahsen doktorların bir arada olduğu bir sitede dolaşmak istemem

ayda senede bir uğrar bakarım.

ama unuttuğun bir konu var hocam. en cahilimiz bile bilgisayarda fal açabiliyorsa bilgisayar konusunda bizim kadar bilgi sahibidir :mrgreen:
ne de olsa burası türkiye.

evet gerçekten de çok güzel oldu, bende uzun zamandır üye olmak için bekliyordum..

ben açılmasından çok keyfi olarak kişilerin bu formdan uzaklatırılmasına karşıyım. 1 yıl önce beni keyfi olarak çok basit nedenlerle attılar ve benimle birlikte atılan arkadaşlarımız oldu bu konud abiraz daha dikkatli olunması taraftarıyım.

cesur_yürek' Alıntı:
ben açılmasından çok keyfi olarak kişilerin bu formdan uzaklatırılmasına karşıyım. 1 yıl önce beni keyfi olarak çok basit nedenlerle attılar ve benimle birlikte atılan arkadaşlarımız oldu bu konud abiraz daha dikkatli olunması taraftarıyım.

sana karşı bi garezleri olsa şimdi de atarlardı hocam :D

yaw bugün varız yarın yokuz nolcak yani üyelik dediğin nedir ki.Yarın hadi cennete gittik biz bir bilgisayar forumu istiyoruz desek verirler mi yook

yarın cennet-i alada sorarlar.100 huri mi istersin 1 bbnet forumu mu ben diyeceğim ki bbnet forum üyeleriyle şol cennetin ırmaklarından misk-i amber kokulu şerbet eşliğinde üyelerle yazışmak isterim

Buzkırıcı' Alıntı:
yaw bugün varız yarın yokuz nolcak yani üyelik dediğin nedir ki.Yarın hadi cennete gittik biz bir bilgisayar forumu istiyoruz desek verirler mi
yook
...
giteçeğin yeri de biliyorsun yani :puhaha:
davetiye gerekiyor hocam oraya. davetiyen yoksa diğer tarafa :mrgreen:

davetiyem sağlam hocam samanyolu galaksisinden çık abicim gökada merkezi var ordan karadelikten 253.boyuta geç aşağıda hemen.Matrix burası hocam aslında sen yoksun ben yokum şu anda zırhın güzelmiş.Medial total war oynuyorum

Bu arada siirtte roketle karakola emniyete saldırmışlar bir de malatyada askeri helikopter düşmüş son havadisleri de vereyim.Nerde cyber warrior üyeleri türk hackerları çökertin şunların sitelerini dalgalandırın türk bayrağını kesin iletişim sistemlerini

Geri