BBNet&Çizgi-Tagem Joomla Eğitimi

Kodla Büyü
Artık bu sıradan temel işlemleri aşmamız gerek konulara baktımda aynı bizim modüller gibi ilk 20 sayfa kurulum anlatılıyor.
Biraz olaya teknik olarak yapalım. Bu dersleri ayrıca anlatmaya gerek yok internette bir sürü kendini joomla ya adamış bir çok site ve bunların içindede
videolu anlatımlar mevcut. Hatta chip dergisi bile joomla eğitimi verdi.

Kendi kanımda biraz daha profesyonel işlemler yapalım....

vlk4n' Alıntı:
Artık bu sıradan temel işlemleri aşmamız gerek konulara baktımda aynı bizim modüller gibi ilk 20 sayfa kurulum anlatılıyor.
Biraz olaya teknik olarak yapalım. Bu dersleri ayrıca anlatmaya gerek yok internette bir sürü kendini joomla ya adamış bir çok site ve bunların içindede
videolu anlatımlar mevcut. Hatta chip dergisi bile joomla eğitimi verdi.

Kendi kanımda biraz daha profesyonel işlemler yapalım....

Hocam isteyen herkes çizgi-tageme başvuru yaparak uzman olduğunu konuda ders verme hakkına sahip. Yeterki uygun planlama program ve eğitici öğretmen olsun.
Eğitimler henüz şubat ayında cisco ile başladı, java, joomla ile devam ediyor, tabi haliyle herkes aynı bilgi düzeyinde değil şu anki eğitimler temelden başladı, gelecek aylarda vb.net, php mysql geliyor, bu ilk temel eğitimlerden sonra da mutlaka seviye artarak devam eder, mesela siz eğitim vermek istediğiniz yada verilmesini istediğiniz bir konu varsa çizgi-tagem'e yada mesleki eğitim başlığına eklerseniz mutlaka dikkate alınır.

iyi forumlar dilerim

vlk4n hocam ilgilenmek istemezseniz derslere bakmazsınız. Siz daha karışık konularda ders vermek isterseniz de çizgi- tagem üzerinden verebilirsiniz. Dersin tamamı zaten 6 saat. Biz sizin de dediğiniz gibi sayfalarca basit bir işlemi anlatmıyoruz. Evet joomla eğitimi veren pek çok site var, joomla da basit bir konu ama joomla bilmeyen de pek çok insan var. İsteyen istediği yerden öğrenir.
Sizi daha kaliteli ve daha karmaşık bir konuda ders verirken görmek dileği ile iyi çalışmalar...

tabi hocam memnuniyet duyarım fakat bunun için nasıl bir zamanlama yapmak gerekiyor ben işlerim nedeniyle geç saatte eve geliyorum. Ben yaptığım videolarımı düzenliyorum en kısa zamanda buradan normal olarak paylaşırımım

Kontenjan ne zaman açılır acaba bende çok merak ediyordum bu konuyu ...

arkadaşlar bugün ilkdersten sonra katılmıyan arkadaşlardan eleme yapıp kontenjan bekleyenleri sınıfa dahil edeceğim.Kontenjan bekleyen arkadaşlar bana mail atarlarsa yarın ekleme yaparım sınıfa onları. mahirturkcan@gmail.com

arkadaşlar henüz derse başlamadık. katılacak arkadaşları beklemekteyiz...

ben sınıfa kayıt oldum ama bu grup için kapasite dolmuştur şeklinde bir uyarı alıyorum

hocam eğitimleri asenkron olarak izlemek için linkleri paylaşırsanız seviniriz

Mahir hocadan devamını bekliyoruz.Gerçekten uzaktan eğitim keyfini yaşadık :)

Arkadaşlar ilk dersi tamamladık. Umarım iyi bir anlatım gerçekleştirebilmişimdir. Dersin linkini daha sonra yayınlayacağız. Kontenjan sıkıntısından dolayı derse giremeyen arkadaşlar katılmak isterlerse mail atsınlar lütfen. katılmayan arkadaşlardan bir eleme yaparak onları sınıfa dahil edelim...

Sayın hocam çevrimdışı connecte bağlanmak için gerekli bir yazılım varmı.
Ben uzun süre bağlanmayı denememe rağmen sonuç alamadım.İyi çalışmalar...

Geri