BBNet&Çizgi-Tagem Cisco CCNA Eğitimi

Kodla Büyü
Cemal TANER' Alıntı:
Öncelikle dünkü oturuma katılan, Alpaslan,Ayşe,Nur,Zuhal ve Özgür hocalarımdan özür dilerim. Dün akşam 20:30 da yataktan kalkıp bilgisayarın başına geçemedim. Tekrar tekrar özür diliyorum. Keşke haber verebilseydim. İnşallah Cuma günü telafi ederiz. BBnete de sadece bu mesajı yazmak için login oldum. Bir daha binlerce kez özür... :(

hocam, geçmiş olsun.

özür, emeği değersiz gören hepimiz adına, bizden de size olsun.

verdiğin tüm emek için, Allah razı olsun tekrardan hocam.

Geçmiş olsun Cemal hocam özür ne demek, siz iyileşin bir an önce. Derslere devam ederiz. Biz tahmin etmiştik zaten son derslerde rahatsızdınız zaten.

5-6 kişiye ders anlatıyor Cemal Hoca,
şahsen ben anlatmazdım :(

Teşekkürler hocam tekrardan.....

Eveet geldik eğitimin sonuna. Bugün son dersimizi yaparak, üzerimdeki bu yükü attım. Eğitime katılıpta bir defa bile gelmeyen, başta katılıpta sonra katılmayanlara teessüflerimi iletir. Son oturumlarda ekselerde genelde katılan ; Nur, Ayşe, Zuhal, Aplaslan, Mete, İbrahim ve Latif hocalarıma teşekkürlerimi sunarım. Tabi teşekkürün en büyüğü Niyazi Hocamıza, Allah razı olsun. Bu ilk belki de son senkron eğitim deneyimimden çok dersler çıkardım :) Neyse kendime kalsın. Herkese hayırlı işler, hayırlı geceler.

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını
görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."

Cemal TANER' Alıntı:
Eveet geldik eğitimin sonuna. Bugün son dersimizi yaparak, üzerimdeki bu yükü attım. Eğitime katılıpta bir defa bile gelmeyen, başta katılıpta sonra katılmayanlara teessüflerimi iletir. Son oturumlarda ekselerde genelde katılan ; Nur, Ayşe, Zuhal, Aplaslan, Mete, İbrahim ve Latif hocalarıma teşekkürlerimi sunarım. Tabi teşekkürün en büyüğü Niyazi Hocamıza, Allah razı olsun. Bu ilk belki de son senkron eğitim deneyimimden çok dersler çıkardım :) Neyse kendime kalsın. Herkese hayırlı işler, hayırlı geceler.

"Eğitimli insanlar topluma borçludurlar. Bir işin nasıl yapılabileceğini biliyorken bir başkasının yapamadığını
görüp susmaları kendilerini yetiştiren o topluma ihanettir."
Son oturumlar için bizde özrü bir borç biliriz hocam... Son oturumlarda hizmet içi eğitim kursunda(php-mysql) olmam sebebiyle katılamadım. Emeğinize, yüreğinize sağlık...
NOT: Niyazi Hocamız için ne söylesek sönük kalır... Kendisinden ve ekibinden Allah razı olsun...

cemal hocama verdiği eğitimlerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum bende. Sürekli takip etmeye çalıştım hem benim için çok gerekli bir eğitim olduğu için hem de hocama duyduğum saygıdan dolayı. Katılamadığım oturumlardan dolayı kusuruma bakmaz hakkını helal eder inş. Allah hepimize sizdeki gibi faydalı olma gayretini verir inş.

Geri