BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Elinize emeğinize sağlık emeği geçen herkesi tebrik ederim.Teşekkürler.Siz bu mesajı yazdıktan sonra örnek kitap başvuru formundan talepte bulunmuşum ama göndermeniz mümkün mü acaba her sınıf düzeyinden bir tane?
sayın hocam örnek talep eden tüm öğretmenlerimize bu gün itibari ile örnek gönderimleri başladı .

kitapları her şehirdeki bayilerimiz aracılıuğı ile yapılacak..
ilginiz için çok teşekkürler

kitapların ulaşmaması yada bir aksaklık olması durumunda bizimle direk irtibat kurabilrsiniz..

Emeklerinize sağlık hocam ben de örnek kitap talebinde bulundum açıklama kısmına kullanıcı adımı yazmadım ancak mail adresim aynı bir sorun olmaz umarım teşekkür ederim şimdiden
sayın öğretmenim telefon numaranız ve okulunuzun adı var ise bayimiz size ulaşacaktır..

bir aksilik olması durumunda bulunduğunuz ildeki bayimizle iletişim kurabilrsiniz..

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Sizler için mutlaka bir kaynak kitap olacağına eminim. Umarım tavsiyelerinize de güzel ülkemizin en uç noktalarindaki öğrencilerimiz dahi faydalanır.

sayın öğretmenim telefon numaranız ve okulunuzun adı var ise bayimiz size ulaşacaktır..

bir aksilik olması durumunda bulunduğunuz ildeki bayimizle iletişim kurabilrsiniz..
ben iletişimden size mail attım açıklamaya bbnet üye adımız yazılsın denmiş.ben onu görmeden atmıştım kitap isteğini. sonradan size açıklayıcı mail attım .tarafınıza ulaşmıştır umarım.

ben iletişimden size mail attım açıklamaya bbnet üye adımız yazılsın denmiş.ben onu görmeden atmıştım kitap isteğini. sonradan size açıklayıcı mail attım .tarafınıza ulaşmıştır umarım.
sayın öğretmenim tüm bilgiler alındı ve elimizden geldiğince tüm öğretmenlerimize örnekleri ulaştırmak üzere kitaplar dağıtıma başladı önümüzdeki hafta içinde bayilerimiz aracılığı ile örnekler sizlere ulaştırılacaktır.
yoğun ilgi için çok teşekkürler.

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım kitaplarımızın konu başlıkları ve örnek sayfa içeriklerini ekteki pdf lerden inceleyebilrsiniz..
Lütfen demoları inceleyelim, yıllarca elimizde düzenli bir kaynak olmamasından ders akışını dahi takip edemeyen öğrencilerimizin bu eksikliğini bu kitap giderir mi bize bir fikir verecektir

Öncelikle fikrin doğması, olgunlaşması, vücut bulması aşamalarının tamamında başrolde olan @metafor 'a, kitabı böyle riskli bir ortamda basmayı kabul eden @SıfırBir Yayınevi 'ne ve beraber çalışmaktan onur duyduğum @hakanyandım , @hasemrah , @omd ve @ofkar öğretmenlerime çok çok teşekkür ederim.
Öte yandan kitabın içeriğinde olması gerekenlere dair fikirlerini sunan tüm forum üyesi arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim.

Şunu özellikle belirtmeliyim ki yazarlar ve BBNET site yönetimi bir maddi beklenti içinde olmadan bu işe girişmiş olup tamamen alanın ihtiyacının giderilmesi için gayret göstermişlerdir. Yine belirtmeliyim ki kitabın reklamını çok satsın diye değil öğrencilerimizin kaynağı olsun diye yapıldığından emin olabilirsiniz. Çünkü satıştan yazarların ya da BBNET'in herhangi bir maddi kazancı olmayacaktır. Bu hususları belirttikten sonra gönül rahatlığıyla tüm seviyedeki öğrencilere kitabı tavsiye edebileceğimizi söyleyebiliriz.

Biliyoruz ki dersimiz imkanlar ve öğretmen tercihleriyle şekillenen bir içeriğe sahip. Kitaplarımız 5-6-7-8. sınıf olarak çıkmış olabilir ancak bunlara özellikle kodlama kısmı için kur 1-2-3-4 diye de bakabiliriz. Dolayısıyla bizim 6. sınıf olarak hazırladığımız kitabın içeriğinden ilgili bölümleri siz 5. sınıf ek kitap olarak kullanabilirsiniz.

Biz yazar ekibi olarak pandemi sürecinde psikolojimizi kitaba yoğunlaştırıp güzel bir eser ortaya çıkardığımızı düşünüyoruz. Kitap, alanda kullanıldıkça hatalar ve eksikler ortaya çıkacaktır. Lütfen olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bizimle paylaşın. Kitap çünkü bu aileye ait. Kitabın sahibi çünkü biz Bilişim Teknolojileri Öğretmenleriyiz. Kitabı gerekirse yeniden birlikte şekillendirir ve seneye 2. baskısını yaparız. Alanımıza ve ailemize kazandırılmış bu kaynağa hep birlikte sahip çıkalım.

İyi ki Bilişim Teknolojileri Öğretmeniyim...
İyi ki BilgisayarBilisim.net ailesine mensubum...

Emeklerinize sağlık değerli hocalarım..

Geri