BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Böyle bir kitaba ihtiyacımız vardı. İnceleme fırsatım olmadı. Bunun nedeni ise kırtasiyelerin ilgisiz ve kaba davranışlarıdır. Keşke pdf olarak biz üyelere özelden gönderilseydi. Böylelikle bu tarz adamlarla muhatap olmazdık. Tekrardan sizlere teşekkür ediyorum.

Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. Böyle bir kitaba ihtiyacımız vardı. İnceleme fırsatım olmadı. Bunun nedeni ise kırtasiyelerin ilgisiz ve kaba davranışlarıdır. Keşke pdf olarak biz üyelere özelden gönderilseydi. Böylelikle bu tarz adamlarla muhatap olmazdık. Tekrardan sizlere teşekkür ediyorum.
N11 üzerinden satın alıp, inceleyebilirsiniz. Ticari bir ürünün PDF'sini dağıtmak telif ihlalidir ki bunu yapmalarını kitabı hazırlayanlardan istemek ne bileyim ..?

Kitaplar elime geçti bugün. 5 ve 6. Gayet güzel. Sadece. 5leri okuttuğum için onu aldım diğerini arkadaşa verdim; sonuçta örnek kitap konusundaki sıkıntılara az buçuk burada şahit olduk... İlk olması elimizde somut bir kaynak olması çok güzel olmuş. Hazırlayan emeği geçen herkese teşekkürler..

İki sorum var; Bir sonraki basım için önerilerimizi nereye sunalım

İkincisi; tema sonlarına veya bazı konu sonlarına biraz daha etkinlik eklenebilir, bile bile mi kaçınıldı merak ediyorum

Kitaplar elime geçti bugün. 5 ve 6. Gayet güzel. Sadece. 5leri okuttuğum için onu aldım diğerini arkadaşa verdim; sonuçta örnek kitap konusundaki sıkıntılara az buçuk burada şahit olduk... İlk olması elimizde somut bir kaynak olması çok güzel olmuş. Hazırlayan emeği geçen herkese teşekkürler..

İkincisi; tema sonlarına veya bazı konu sonlarına biraz daha etkinlik eklenebilir, bile bile mi kaçınıldı merak ediyorum
Hocam önerilerinizi ister buraya ister özelden bana veya diğer yazarlara iletebilirsiniz.
İkinci sorunuz içinse maalesef sayfa sayısını belirli bir miktarda tutmak için kendimizi biraz kısıtladık diyelim. Bir sonraki basımda önerilerinizle birlikte etkinliklerde çoğalacaktır elbette.

Hocam baskıdan çıkan halinin pdf hali inanın bizde bile yok. Yayınevine bu noktada çok birşey diyemeyiz çünkü pandemi sürecinde ana branşlar dışında böyle bir branşa yatırım yapmak gerçekten büyük riskti. Canlı dersler için ben şöyle bir çözüm buldum: o günki işleyeceğim sayfaların fotoğrafını çekip pdf haline getiriyorum ve canlı derste öğrencilerin ekranına yansıtıyorum. Biraz zahmetli ancak şu dönemde en mantıklı çözüm bu gibi geldi. Öğrencilerimde zaten edinmeye başladılar kitabı haliyle belirli bir süre sonra çoğunluğun kitabı olunca büyük bir sorun olmaktan çıkacaktır pdf durumu.

• Beğen
Tepkiler: omd
öğretmenim ilginiz için teşekkürler bayilier hakkında bir sorun olduğunda bize her zaman ulaşabilirsiniz..
kitapları pdf olarak hazırlamadık yada dijitalini yapmadık ilerki dönemde farklı projelerimiz var bu konu ile alakalı

Sayın öğretmenim ilginiz ve geri dönüşünüz için teşekkür ederiz..
Geri dönüşleriniz bizim için çok önemli.

kitap sayfa sayıları konusunda planlanan sayfa sayısından daha fazla sayfa sayılarında kitaplar üretildi sayfa sayısı maliyeti ve kitap fiyatını etkileyen bir durum
kitap fiyatlarını piyasa değerinden %30 uygun tuttuk herkese ulaşabilme için

öğretmenim ilginiz için teşekkürler bayilier hakkında bir sorun olduğunda bize her zaman ulaşabilirsiniz..
kitapları pdf olarak hazırlamadık yada dijitalini yapmadık ilerki dönemde farklı projelerimiz var bu konu ile alakalı

Teşekkür ederim ilginize. Bende tüm sınıflar bazında siparişimi verdim. Tekrardan emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

Hocam baskıdan çıkan halinin pdf hali inanın bizde bile yok. Yayınevine bu noktada çok birşey diyemeyiz çünkü pandemi sürecinde ana branşlar dışında böyle bir branşa yatırım yapmak gerçekten büyük riskti. Canlı dersler için ben şöyle bir çözüm buldum: o günki işleyeceğim sayfaların fotoğrafını çekip pdf haline getiriyorum ve canlı derste öğrencilerin ekranına yansıtıyorum. Biraz zahmetli ancak şu dönemde en mantıklı çözüm bu gibi geldi. Öğrencilerimde zaten edinmeye başladılar kitabı haliyle belirli bir süre sonra çoğunluğun kitabı olunca büyük bir sorun olmaktan çıkacaktır pdf durumu.
Hocam sizin tecrübelerinizden de faydalanacağım. Teşekkür ederim.

Emeğinize sağlık içerik gayet güncel, dolu dolu olmuş. Öğretim tasarımı açısından da etkinlik, not,bölüm kazanımlarının verilmesi de kitabı daha verimli kılacaktır. Ayrıca BT konularını derli toplu tutması ve gerçek hayattan örneklerle zenginleştirilmesi dersin öneminini daha güzel anlatması açısından da çok değerli. Velhasılı kelam güzel iş çıkarmışsınız hocalarım. Tekrardan emeğinize sağlık, satışlarınız bol olsun.

Daha önce bbnet yazarlarının eseri olduğunu bilmeden örnek kitap talebinde bulunmuştum. Ama elime ulaşmadı. Şimdi ise açıklama kısmına bbnet adımı ve emaili yazarak tekrar oluşturdum. Bakalım gelecek mi.

Herşey için teşekkür ederim emeğinize sağlık. Gelirse inceleme fırsatı bulup tekrar yazarım

• Beğen
5B6FA7F2-7767-4B8E-A85F-488971474418.jpeg

Kitaplar geldi. İnceledim güzel kaynak herkese tavsiye ederim.

Daha önce bbnet yazarlarının eseri olduğunu bilmeden örnek kitap talebinde bulunmuştum. Ama elime ulaşmadı. Şimdi ise açıklama kısmına bbnet adımı ve emaili yazarak tekrar oluşturdum. Bakalım gelecek mi.

Herşey için teşekkür ederim emeğinize sağlık. Gelirse inceleme fırsatı bulup tekrar yazarım
Hocam bildiğim kadarıyla örnek kitap talebi doldu. Daha önceki talebinizi tarihini biliyorsanız yayınevine özel bir mesaj atıp durumu bildirin isterseniz

• Beğen
N11 üzerinden bir satıcıdan, destek olmak amacıyla SATIN aldığım 7. ve 8. sınıf kitaplarım geldi. Şöyle bir baktım, gayet renkli dolu dolu olmuşlar.
Emeği geçen tüm arkadaşların ellerine sağlık.
Forumdan yararlanan ve destek olmak isteyenler de mutlaka en az birer tane satın alıp, yardımcı kaynak olarak kullanmalılar.

N11 üzerinden bir satıcıdan, destek olmak amacıyla SATIN aldığım 7. ve 8. sınıf kitaplarım geldi. Şöyle bir baktım, gayet renkli dolu dolu olmuşlar.
Forumdan yararlanan ve destek olmak isteyenler de mutlaka en az birer tane satın alıp, yardımcı kaynak olarak kullanmalılar.

Hepinizin eline sağlık hocam. Böylesine zorlu bir pandemi sürecinde, kar zarar demeden kamu yararına bu işin altına elini koyan yazarlarımıza, yayınevine ve sizler gibi çok kıymetli bbnet üyelerine tekrar teşekkür ederim.
@hasemrah , @hakanyandım , @ofkar , @cgg*seco , @omd , @SıfırBir Yayınevi

İkincisi; tema sonlarına veya bazı konu sonlarına biraz daha etkinlik eklenebilir, bile bile mi kaçınıldı merak Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz.
İlk sorunuza cevap olarak, yorum, fikir ve önerilerinizi bu başlık altında veya ÖM yoluyla bizlere iletebilirsiniz.

İkincisi ise kitap sayfa sayısına getirilen sınırlama nedeniyle ve konu anlatımına daha fazla yer verip dolu bir içerik sunalım istediğimiz için etkinliklerde sınırlı kaldı.
Emeğinize sağlık içerik gayet güncel, dolu dolu olmuş. Öğretim tasarımı açısından da etkinlik, not,bölüm kazanımlarının verilmesi de kitabı daha verimli kılacaktır. Ayrıca BT konularını derli toplu tutması ve gerçek hayattan örneklerle zenginleştirilmesi dersin öneminini daha güzel anlatması açısından da çok değerli. Velhasılı kelam güzel iş çıkarmışsınız hocalarım. Tekrardan emeğinize sağlık, satışlarınız bol olsun.
Hocam sizin ve öncesinde diğer hocalarımın yorumları bizi ziyadesiyle mutlu ediyor ve güzel bir iş çıkardığımızın sevincini her gün yaşıyoruz.
Desteğiniz ve beğeniniz için teşekkür ederiz. Çok düşüncelisiniz. Varolun.

• Beğen
5. Ve 6 sınıfı aldım. Gayet güzel, BTvY kitapları için mihenk taşı olur.
İlk bakışta hatalı birşey görmedim, 1-2 tane kimimize göre eksik olmayan şey farkettim ama yazdığım gibi çok beğendiğimi söyleyebilirim.

5. Ve 6 sınıfı aldım. Gayet güzel, BTvY kitapları için mihenk taşı olur.
İlk bakışta hatalı birşey görmedim, 1-2 tane kimimize göre eksik olmayan şey farkettim ama yazdığım gibi çok beğendiğimi söyleyebilirim.
Hocam en ufak önerileri dahi bir sonraki basım için not aldığımızı ve değerlendirdiğimizi söyleyebilirim. Eksik sayılmayacak olsa bile önerilerinizi ister özelden ister buradan paylaşırsanız çok seviniriz.

sayın hocalarım emeğinize sağlık.. örnek kitap istemiştim baya da oldu ama malesef elime ulaşmadı :(

• Beğen
Kitapları satın alanların pdf haline erişmesi mümkün değil mi? Değilse neden değil :)

Değerli bbnet hocalarım örnek kitapları aldım ve inceledim. Gercekten cok guzel hazırlanmış emeği gecen herkese cok tesekkurler. Canlı ders işlerken öğrencilere fotoğraf çekip konuyu işleyebilir miyiz?

Geri