BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Örnek kitaplari aldım bugün. Detaylı inceleme yaptıktan sonra tekrar yorum yapacağım. İlk izlenimlerim sınıf bazlı gayet güzel içerikler mevcut. Gene sınıf/seviye bazlı öğrencilerin ilgisini çekecek yoğunlukta yazı ve görseller mevcut. Büyük emek olduğu ortada. Yazar arkadaslara ve inanıp güvenip kitapları çıkartan yayinevine teşekkür ederiz. Elimizden geldiğince bize de kitabı önerip desteklemek düşer.

sayın öğretmenlerim kitaplarımız bayilere ulaşmaya başladı talepte bulunan öğretmenlerimiz cep telefonlarına sms olarak kitaplarının teslim alabilcekleri bayi isimleri iletilecektir kitaplara ulaşamayan öğretmenimiz olur ise mutlaka bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.
Sevgili yayınevi ilk çıktığı gün örnek talebinde bulundum ancak henüz dönüş vs olmadı bana .

sayın öğretmenlerim kitaplarımız bayilere ulaşmaya başladı talepte bulunan öğretmenlerimiz cep telefonlarına sms olarak kitaplarının teslim alabilcekleri bayi isimleri iletilecektir kitaplara ulaşamayan öğretmenimiz olur ise mutlaka bizimle iletişime geçmelerini rica ederiz.
Örnek kitabı ilk talep eden öğretmenlerden birisi de benim lakin hiçbir şekilde dönüş sms vs olmadı kargolarında merkezi olduğu bir yerdeyim ama hiç hareket yok

Arkadaşlar kitabın yazarı olmama rağmen bana dahi kitaplar Cuma günü ulaştı• Ancak birçok ildeki birçok bayiiye kitaplar ulaşmış, bayi telefonları ilk sayfada var, bayinin sizinle iletişim kurmasını beklemeden siz bayii ile iletişim kurabilirsiniz, çünkü örnek kitapları yayınevi size doğrudan değil bayiiler aracılığıyla ulaştıracak• Biz yazarlar olarakta bu kadar emek verdiğimiz eserin elimize geçmemesinden ötürü sabırsızlandık huysuzlandık ama azıcık daha sabır diliyorum• Kitapları inceler incelemez de olumlu olumsuz tüm eleştirilerinizi bekliyoruz•

Sayın öğretmenlerimiz kitaplarımızın örnekleri bayilerimiz aracılığı ile sizlere ulaştırılacaktır.
sitemizdeki https://www.sifirbiryayinlari.com/content/6-Bayilerimiz den örneklerinizi alabileceğiniz kitabevine ulaşabilirsiniz..
Uzaktan eğitim sürecinde kitaba çok daha fazla kitap ihtiyacı olacağını düşünüyoruz
Umarız bu süreçte kitaplarımız hem öğrencilerimiz hemde sizlere fayda sağlayaktır.

Bende örnek talep ettim ama mesaj vs gelemediği gibi kitaplarda gelmedi

• Beğen
Tepkiler: omd
https://www.sifirbiryayinlari.com/content/6-Bayilerimiz en yakın bayii ile iletişime geçebilirseniz daha hızlı yol alabilirsiniz:)
Çok teşekkürler Hakan hocam :) dün bizzat ilgili bayii ye giderek örnek kitapları aldım. İçerik dolu dolu ve güncel bilgiler mevcut, görsellerle desteklenmesi de çok iyi, özellikle 7. ve 8. sınıf seçmeli derslerde kaynak sıkıntısı yaşıyorduk bu yönden de kaynakların sadece 5 ve 6. sınıflarla sınırlı kalmaması çok çok iyi düşünülmüş ..elinize emeğinize sağlık...

Son düzenleme:
Çok teşekkürler Hakan hocam :) dün bizzat ilgili bayii ye giderek örnek kitapları aldım. İçerik dolu dolu ve güncel bilgiler mevcut, görsellerle desteklenmesi de çok iyi, özellikle 7. ve 8. sınıf seçmeli derslerde kaynak sıkıntısı yaşıyorduk bu yönden de kaynakların sadece 5 ve 6. sınıflarla sınırlı kalmaması çok çok iyi düşünülmüş ..elinize emeğinize sağlık...
Ne mutlu bize hocam... Aylardır üzerinde çalışıyorduk beğenmenize sevindim:) Alana bir katkı sağlarsak ne mutlu bize...

Emeklerinize sağlık arkadaşlar, çok güzel bir ürün ortaya çıkmış. Bir ürün sahadan çıkıyorsa, alanda aktif olarak çalışan arkadaşlardan çıkıyorsa kalitede beraberinde geliyor. Ellerinize emeklerinize sağlık, çok teşekkürler..

Ekli dosyalar

• 20200914_100812 (1024x576).jpg
    20200914_100812 (1024x576).jpg
    339.3 KB · Görüntüleme: 47
Örnek kitapları aldım gerçekten özenle hazırlanmış dolu kitaplar. Emeği geçen tüm meslektaşlarımı kutlarım alanda ciddi bir boşluğu dolduracaktır.

Kitapları hafta sonu bayiden aldım. Demoları daha önce incelemiştim. Konuların kavranması için örneklemeler oldukça iyi. Görsel açıdanda tatmin edici. Fiyat konusunda öğrenciler sordular sitede 39 yazıyor. Başka bir sitede 30 yazıyordu. Öğrenciler için bayi fiyatı tam olarak nedir?

• Beğen
Hocam kendi kar marjları dolayısıyla bayi fiyatları bayiden bayiye değişiklik gösterebilir. Ancak ortalama 30 TL olacak diye biliyoruz. Toplu alımlarda indirim yapabilirler belki. Bayiyle bu konuda öğrenciden önce siz görüşün isterseniz.

Son düzenleme:
Ellerinize sağlık değerli hocalarım. Örnek kitaplar elime ulaştı, çok emek vermişsiniz. Elimden düşürmeyeceğim bir kaynak, çok teşekkür ederim

Emeklerinize sağlık arkadaşlar, çok güzel bir ürün ortaya çıkmış. Bir ürün sahadan çıkıyorsa, alanda aktif olarak çalışan arkadaşlardan çıkıyorsa kalitede beraberinde geliyor. Ellerinize emeklerinize sağlık, çok teşekkürler..

Örnek kitapları aldım gerçekten özenle hazırlanmış dolu kitaplar. Emeği geçen tüm meslektaşlarımı kutlarım alanda ciddi bir boşluğu dolduracaktır.

Ne mutlu bize hocam... Aylardır üzerinde çalışıyorduk beğenmenize sevindim:) Alana bir katkı sağlarsak ne mutlu bize...

• Beğen
ccg*seco hocam bugün gelen mesajla ilgili bayiye gittim.Hocam maalesef örnek kitaplar geldi ama kalmadı dedi. Çok az sayıda geldi dedi ve bitti dedi.Acaba isme göre gelmiyor mu bu örnek kitaplar?
Siteden tekrar talepte bulundum ama bilmiyorum.

• Beğen
Sayın Öğretmenlerim Öncellikle Göstermiş olduğunuz yoğun ilgiye çok teşekkürler
Kısa Süre içersinde çok büyük bir yoğun ilgiyle karşılaştık ve örnek dağıtacağımız sınıra ulaştık.
Tüm örneklerimiz türkiye geneli bayilerimiz tarafından
sizlere ulaştırlacaktır.
Bu zor günlerde bu tarz kaynaklara daha çok ihtiyaç duyulak diye düşünmekteyiz.
kitapları bulunduğunuz ildeki bayilerimizden yada sitelerimizden öğrenciler yada sizler tedarik edebilecekler..

İncelemek için : TIKLAYIN
Satın almak için: TIKLAYIN

@Kayra_Bilal hocam 3. sayfada yayınevi belirledikleri örnek kitap sayısına ulaştıklarını belirtmiş. Maalesef benim bulunduğum ilde de sizin yaşadığınız problem yaşandı. Yetkili bayi örnek kitap talebinde bulunan öğretmen arkadaşlara her sınıf düzeyini değil de 1 sınıf düzeyinden örnek kitap vermek durumunda kaldı. Yayınevi, pandemiden ötürü farklı problemler yaşadı ve süreçte gecikmeler meydana geldi. Yayınevi, normalde örnek kitap isteyen ve bir ortaokulda çalıştığını belgelendiren her öğretmen arkadaşa örnek kitap gönderecekti. Bulunduğum ildeki bayi tekrar talepte bulunacağını belirtmişti. Belki sizin bulunduğunuz ilde de tekrar örnek kitap gelebilir. Bu konuya @SıfırBir Yayınevi açıklık getirirse daha net bir cevap alabiliriz.
@alimali54 hocam örnek kitapları https://www.sifirbiryayinlari.com/form/rnekkitaptalep-g2.html adresinden isteyebiliyoruz. Ancak üstte de belirttiğim gibi örnek kitap dağıtımı için yayınevi belirlediği sınıra ulaştığını belirtmiş. Bulunduğunuz ildeki bayilere örnek kitapların ulaşmış olması lazım. https://www.sifirbiryayinlari.com/content/6-Bayilerimiz adresten bayi isim ve telefon bilgilerini öğrenip bayiyle iletişim kurarak örnek kitap durumunu öğrenebilirsiniz hocam.

Ben de bugün en yakın bayiyi aradım. Ama net bişey söylemediler. Getireceğiz ya da gelin alın da demedi. Biz okullara şu an kitap tanıtımındayız. Uygun olursa okulunuza geliriz dedi. Artık nasip olursa bize de kitapları incelemek düşer. Olmadı kendime örnek satın alacam. Merak da ediyorum çünkü

Geri