BBNET BTY AKILLI KİTAP UYGULAMALARI YAYINDA! BBNETKAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Kodla Büyü
Kitaplarım geldi. İçerikleri incelemeye başladım. Öncelikle 5/6 sınıf kitaplarına bakıyorum. “Biliyor musunuz?” “Etkinlik zamanı” köşeleri dikkatimi çekti. Özellikle güncel haber ve örnekler öğrencilerin dikkatini çekici. İçeriğin tamamına henüz bakamadım ama dilinin de bir çok konuda öğrenciye uygun olduğunu söyleyebilirim. Ellerinize sağlık arkadaşlar.

Kitapları alıp inceledim. Gerçekten emeklerinize sağlık hocalarım. İlerleyen zamanlarda daha da üstüne koyup devam etmeniz dileğiyle. Zaman geçip, daha iyi inceleyince gözüme çarpan nacizane önerilerimi de iletmeyi arzu ediyorum. Tekrar elinize sağlık gerçekten çok başarılı bir çalışma ortaya koymuşsunuz.

5. Ve 6 sınıfı aldım. Gayet güzel, BTvY kitapları için mihenk taşı olur.
İlk bakışta hatalı birşey görmedim, 1-2 tane kimimize göre eksik olmayan şey farkettim ama yazdığım gibi çok beğendiğimi söyleyebilirim.
Hasan'ım çok sağol.
sayın hocalarım emeğinize sağlık.. örnek kitap istemiştim baya da oldu ama malesef elime ulaşmadı :(
İlk mesajdaki bayi listesi sayfasına ulaşıp iletişime geçerek direkt elden teslim alabilirsiniz.
Kitabı pdf olarak satın alabilirmiyiz
Kitapları satın alanların pdf haline erişmesi mümkün değil mi? Değilse neden değil :)
Yayınevi PDF formatında yayınlanmasını düşünmüyor ticari olarak sanırım.
Değerli bbnet hocalarım örnek kitapları aldım ve inceledim. Gercekten cok guzel hazırlanmış emeği gecen herkese cok tesekkurler. Canlı ders işlerken öğrencilere fotoğraf çekip konuyu işleyebilir miyiz?
,
Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz. Tabii ki EBA'da öğrencilerinizle paylaşıp öğretim materyali olarak kullanabilirsiniz.
Özellikle 7.sınıf ve 8.sınıflar icinde kitap basılması çok iyi olmuş.7.sınıf kitabında dolu dolu anlatım ve canlı görseller var.Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
Çok teşekkür ederiz.
Yazılanları okuyunca kendim ve yazar ekibimizle gurur duydum:) teşekkür ederim. ☺️
@hasemrah , @ofkar , @cgg*seco , @omd
Bilmukabele @hakanyandım
Kitaplarım geldi. İçerikleri incelemeye başladım. Öncelikle 5/6 sınıf kitaplarına bakıyorum. “Biliyor musunuz?” “Etkinlik zamanı” köşeleri dikkatimi çekti. Özellikle güncel haber ve örnekler öğrencilerin dikkatini çekici. İçeriğin tamamına henüz bakamadım ama dilinin de bir çok konuda öğrenciye uygun olduğunu söyleyebilirim. Ellerinize sağlık arkadaşlar.
TEşekkür ederiz hocam.
Kitapları alıp inceledim. Gerçekten emeklerinize sağlık hocalarım. İlerleyen zamanlarda daha da üstüne koyup devam etmeniz dileğiyle. Zaman geçip, daha iyi inceleyince gözüme çarpan nacizane önerilerimi de iletmeyi arzu ediyorum. Tekrar elinize sağlık gerçekten çok başarılı bir çalışma ortaya koymuşsunuz.
Teşekkür ederiz. Önerilerinizi bekleriz.

kitapları inceledim ayrıntılı ve emek verilerek hazırlanmış her bir arkadaşa ayrı ayrı teşekkür ederim. Öğrencilerim almaya başladı kitapları. Lakin anlatım olarak çok fazla mı bilgiye boğulmuş diye düşünmeden edemedim aslında.Etkinliklere daha fazla yer verilmeli diye düşünüyorum.Öğrenci sayfayı çevirip sayfa boyunca yazıları görünce ister istemez tedirgin oluyor

hocam ben örnek kitap talebinde bulundum fakat baya zaman geçti ama hala ne kitap geldi ne bayi dönüş yaptı. ekstra birşey yapmamıza gerek varmı, bekleyecekmiyiz

Sayın öğretenlerimiz.
Öncelikle yoğun ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz
örnek kitap taleplerin topladık ve ülke genelinde 1800 öğretmenimizin kitaplarını bayilerimiz aracılığı ile gönderdik ve toplamda 2500 takı yani 10.000 kitaptan fazla ücretsiz dağıttık ancak.

Türkiye büyük bir coğrafya ve bilişim öğretmenleri ailesi gerçekten çok büyük örneğimizin ulaşmadığı yerler var ve tüm öğretmenlere ücretsiz kitap sunmamız çok zor planlamamızdan çok daha fazla kitap dağıttık

Bizde çözüm olarak öğretmenlerimize özel 1 defaya mahsus kitaplarımızı %50 indirim sağlayarak öğretmenlerimizin kitaplarımızdan faydalanabilmesi ni istiyoruz.

Uzaktan eğitimde laboratuvar olmaması nedeni ile bir çok ilde öğretmenlerimiz kitaplarımızı öğrencilere aldırmakta ve kullanmaktadırlar.

https://www.sifirbiryayinlari.com/ den
sipariş verebilir kargo dahil tüm seti 78,00 tl ye kargo dahil sipariş verebilrsiniz..

1 set alım için geçerli indirim kodu: BBNETKAMPANYA

Kıymetli Hocalarım;

BBNET BTY kitaplarımızı tüm Türkiye çapında hocalarımıza ve öğrencilerimize makul fiyatlar ile ulaştırılması için @SıfırBir Yayınevi gerçekten büyük bir uğraş içerisinde.

Bu kapsamda;

https://www.sifirbiryayinlari.com adresinden sipariş verilmesi halinde 4 kitap birden set halinde kargo dahil 78,00 tl ye dileyen okurlarımıza gönderilecektir.

KAMPANYA KODU: BBNETKAMPANYA

Bu konuda sınırlı bir stok olduğunu hatırlatmak isterim.

Hocalarımız bu sayede her seviyeden 4 öğrencisi için set alabilir, kişi başı maliyeti en aza indirebilir.

İlgi ve desteğiniz için ayrıca teşekkür ederim.

kitaplar için kırtasiyeye yönlendirildim ama verilen adreste öyle bir bayii yok. siteye mesaj attım dönüş olmadı. hatta şu anda siteye de ulaşamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: omd
Merhaba hocalarım. Öncelikle emeklerinize sağlık, kitaplar harika görünüyor. Zaten sipariş vermek aklımdaydı kampanya güzel denk geldi:)Hemen sipariş vermek istedim.Fakat ne kredi kartı ne de havale siparişimi tamamlayamıyorum. bir kaç defa denedim. aşağıdaki hata ekranına düşüyor. Sorun nedir acaba?

+Bayilerden direk almak istediğimizde bu kod geçerli mi?

Ekli dosyalar

• upload_2020-10-1_22-0-31.png
    upload_2020-10-1_22-0-31.png
    61.3 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
uğraştım uğraştım bıraktım :) ben bu kitaplara ulaşamayacağım galiba pes ediyorum artıkın

Ödeme sayfasına kadar ilerledim. Hata mesajı aldım. İki kere de deneme yaptım. Kitap siparişi veremedim.

hata ekranına düşüyor.
Ödeme sayfasında hata alanlardan biri de benim :/
Sanırım aşırı talepten yayınevinin sitesini çökerttik ☺️
uğraştım uğraştım bıraktım :) ben bu kitaplara ulaşamayacağım galiba pes ediyorum artıkın
hocam pes etmeyin :)
Ödeme sayfasına kadar ilerledim. Hata mesajı aldım. İki kere de deneme yaptım. Kitap siparişi veremedim.
yapacak bişey yok

Öğretmenlerim sistemde geçici bir sorun oluşmuş hata çözüldü yaşanan aksaklık için üzgünüz
Sipariş sorunsuz olarak verebilrsiniz..

Geri