Batman Formatör Görevlendirmeli belli olmadı mı ?

Kodla Büyü
firtuna61' Alıntı:
Arkadaşlar Batman Formatör Görevlendirmeli belli olmadı mı ?
hocam milli eğitimin sayfasında yayınlanırdı belli olsaydı okulada yazı gelmedi ekdersler yapılıyor büyük ihtimalle eksik alacaz 19 eylülden beridir formatör gibi dersim olmasada gidiyorum umarım boşa gitmez

ek dersi yazdırdım ama daha bellli olmadığı için bekliyorum başka okullar yazmıştım belki farklı bir okulda formatör olurum diye..
il formatörlerinle irtibatta olan yok sanırım

Arkadaşlar belli olmuş.Ama meb sayfasında yok.Benim müdür elden getirdi yazıyı.Ben pazartesi yeni okulda başlayacam inşallah.Sanırım bu 2 haftalık ek dersi de sonradan vereceklermiş.

jasmin23' Alıntı:
Arkadaşlar belli olmuş.Ama meb sayfasında yok.Benim müdür elden getirdi yazıyı.Ben pazartesi yeni okulda başlayacam inşallah.Sanırım bu 2 haftalık ek dersi de sonradan vereceklermiş.
merkezdeki bir okulda mısınız hocam ?

bu ne saçma iştir bana formu verdiğimde ay sonuna kalmaz dediler hala açıklamadılar. pazartesi formatörlüğe göre hayatıma şekil vereceğim ama adamların taktığı yok helal olsun...

belli oldu hocam okulların dolaplarına yazı gönderilmiş, henüz gelmediyse il mem den EBİTEFO lardan öğrenin hocam. bu yıl web sayfasına atılmayacakmış. sebebini bilmiyorum.

Geri