başlangıç sayfamı değiştiremiyorum.yardım

Kodla Büyü

kade38

Üye
başlangıç sayfam hızlıarama.com oldu visual studio web developer kurarken. başlangıç sayfamı değiştirsem bile hızlıarama.com açılıyor. web developer'ı kaldırdım yinede değiştiremedim. 3 tarayıcımda da değişmiyor arkadaşlar. yardımmmmmmm

hocam tarayıcıların kısayollarına sağ tıklayıp özelliklere geldiğinde kısayol sekmesinde "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" ................................. gibi bişeyler olacak. o noktalı bölümlerin yerinde yazanları silip normal haline getirirsen olacaktır. kolay gelsin.

visual studio'dan farklı olarak küçük bir program daha kurmuş olabilir, program/ekle kaldırı bir kurcalayın derim...

yu_cin' Alıntı:
visual studio'dan farklı olarak küçük bir program daha kurmuş olabilir, program/ekle kaldırı bir kurcalayın derim...

baktım hocam bişey gözükmüyor
Sargon' Alıntı:
hocam tarayıcıların kısayollarına sağ tıklayıp özelliklere geldiğinde kısayol sekmesinde "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" ................................. gibi bişeyler olacak. o noktalı bölümlerin yerinde yazanları silip normal haline getirirsen olacaktır. kolay gelsin.
dediğiniz gibi yaptım hocam ama yine de değişmedi

Geri