başka okulda BTR olabilir miyim?

Kodla Büyü

ctacesy

Seçkin Üye
Seçkin Üye
iyi çalışmalar arkadaşlar.

Konya merkeze bağlı bir köy okulunda çalışıyorum. 8 saat dersim var sadece pazartesi günleri. 15 tane akıllı tahta var. hepsinin imajları yüklü ve düzgün bir şekilde çalışıyorlar.

Sorum şu: Pazartesi günleri okuluma gelip merkezde BTR olma ihtimalim var mı? Kendi okulumda akıllı tahta olduğu için sadece kendi okulumda BTR olabileceğimi söylediler.

Kendi okulunuzda akıllı tahta olduğu için başka okulda olma ihtimaliniz olduğunu sanmıyorum.Eğer sizin okulda başka btr varsa o sizin okulda olur siz de başka okulda olabilirsiniz.Yani okulunuzda önce birinin btr olması lazım ki siz başka yerde olun.

8 saat bir güne nasıl sığdı ? Lisede mi görev yapıyorsunuz hocam? Ben başka bir okulda btr görevini yürütüyorum şu anda. Kadromun bulunduğu okulda derslerime giriyorum ve kalan saatlerde btr yim. 2. okulda ise sadece Btr görevini yürütüyorum.

iyi çalışmalar arkadaşlar.

Konya merkeze bağlı bir köy okulunda çalışıyorum. 8 saat dersim var sadece pazartesi günleri. 15 tane akıllı tahta var. hepsinin imajları yüklü ve düzgün bir şekilde çalışıyorlar.

Sorum şu: Pazartesi günleri okuluma gelip merkezde BTR olma ihtimalim var mı? Kendi okulumda akıllı tahta olduğu için sadece kendi okulumda BTR olabileceğimi söylediler.
2 okul alabilirsin hocam sıkıntı olmaz
il koordinatoru ile konuş boş olan okul vardır elbet
tahtası olan ilkokulda bile görev alabilirsin.

8 saat bir güne nasıl sığdı ? Lisede mi görev yapıyorsunuz hocam? Ben başka bir okulda btr görevini yürütüyorum şu anda. Kadromun bulunduğu okulda derslerime giriyorum ve kalan saatlerde btr yim. 2. okulda ise sadece Btr görevini yürütüyorum.

hocam imam hatip ortaokullarında pazartesi günleri 8 saat ders var.

Geri