Başbakandan Randevu talebi ve CEVAP

Kodla Büyü

ismailt

Süper Üye
Süper Üye
inşallah muvaffak olursun hocam ama 70 milyonun 100.000de biri görüşmek istiyodur başbakanla bu da kaç bin kişi ediyodur malum. :(

beklemede kal hocam eninde sonunnda görüşürsün...
bi laf vardıe ve ben bu lafa çok inanırım
"azimle s*çan betonu deler"
başarılar...

hocam görüşmek nasip olursa lütfen yan alanı belirtin...bugün yine idarecimle sorun yaşadım...sürekli değişiklik,sürekli farklı bir branş veriliyor....bi hafta müzik bir hafta tek tas bir zaman din kültürü,bir zaman matematik fen.....ne olduğunu,ne yapacağımı şaşırdım artık...

Mubarek kardeşimiz umudumuz ümidimiz, rüyasında devamlı devletin büyüklerini gören ermiş insan.
Allahın izni ve senin rüyalarında gösterdiğin azim neticesinde umarım bir gün bir devlet büyüğünü görebilirsin inşallah
maaşallah kardeşimize

umitbulut58' Alıntı:
merhaba arkadaşlar geçen günlerde Başbakan Erdoğan'ı rüyamda gördüğümü yazmıştım...

http://www.bilgisayarbilisim.net/he...ogan-bilisim-ogrt-derdini-dinledi-t92377.html

kendisinden randevu talep ettim..
ve özel kalem dönüş yaptı. kongreden dolayı yoğun olduğunu beklemede olduğunu söyledi. ben cümlemin sonunda söylediğim söze alınmışlar"bağırmadan çağırmadan randevu almak istiyorum" sonra anlattım ne demek istediğimi..
bekleyin diyorlar

basbakan_kongre_manset.jpg

Geri