Başbakan öğretmenlerden özür diler mi?

Kodla Büyü
bence hiç dilemesin..........nerde özür bekleyecek onurlu haysiyetli bilinçli topluluk..yarın bir kat daha fazla oy alırlar milleytten.....arkalarında yandaş sürü topluluuluğu oldukça

ben anamı da yanıma aldım hem yanımda hem bebişime bakıyor, varsın amuda kalksın geçen 3-4 yıl önce sevdiğim ama son yıllardea tiskindiğim adam. ne yapacak elimizde iki tane kelle var onu mu alacak??? ama ahirette o koca gemiyi onun çocuğunun ödünde yüzdüreceğim inş :)

Doktorları ezerken sesimiz çıkmadı.. Hepsine vurdu, ezdi halkın gözünde itibarlarını yerle bir etti, sonra hayde özelde çalışın dedi...

Tiyatroculara çattı sonra özelleştiriyorum ulaaan dedi alkış aldı...

Öğretmene aynısı... Tahmin edin ne olur...

Geçtim özür dilemesini, teşkilatlarına haklılığını anlattıktan sonra ikinci-üçüncü saldırı da gelecektir... Ve bu kez halkı da karşımızda görmeye hazır olun... Bir sarı öküzü verdiğimizde çoktan kaybetmiştik bu savaşı... (Bakınız: Sarı öküz hikayesi)

s_kajmeran' Alıntı:
Doktorları ezerken sesimiz çıkmadı.. Hepsine vurdu, ezdi halkın gözünde itibarlarını yerle bir etti, sonra hayde özelde çalışın dedi...

Tiyatroculara çattı sonra özelleştiriyorum ulaaan dedi alkış aldı...

Öğretmene aynısı... Tahmin edin ne olur...

Geçtim özür dilemesini, teşkilatlarına haklılığını anlattıktan sonra ikinci-üçüncü saldırı da gelecektir... Ve bu kez halkı da karşımızda görmeye hazır olun... Bir sarı öküzü verdiğimizde çoktan kaybetmiştik bu savaşı... (Bakınız: Sarı öküz hikayesi)
:+1:

cahil yada tahsilli farketmez dini ve mühtevatını bilmeyen insanları çok güzel etkiliyor.

Geri