BaRBaRYaN' dan FREE WordPress Temaları...

Kodla Büyü

BaRBaRYaN

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
lQAJk.jpg

...
Demo Adresi ............ : http://jinsonathemes.com/tumblog/?themedemo=Ubert
Download Adresi ...... : http://www.web2feel.com/downloads/Ubert.zip
...
Güzel yanı mesaj yazarken kategori dışında mesaj türü belirtebiliyorsunuz. (Resim - Müzik - Video - Link vb..) Bu da sol yanındaki renkli sembollerle ifade ediliyor ve bu sembollere tıkladığınızda sadece o türdeki mesajları görüntüleyebiliyorsunuz.

Wordpress konusunu zenginleştirmene çok sevindim hocam. Ayrıca güzel template'ler paylaşmışsın. Teşekkürler :+1:
Ayrıca bu templateler 3.2.1 sürümü ile uyumlu mu :?:

yasarcan' Alıntı:
bunlar paralı tema değil mi?
..
hocam başlığa da dikkat ettiysen FREE yazdım. yoksa elimde çok daha güzelleri var. ama W a R e Z olacağı için paylaşmadım. Arşivi gözden geçirdikten sonra TÜRKÇE TEMA paketlerini de kısa zamanda paylaşırım.

dj_alper' Alıntı:
Wordpress konusunu zenginleştirmene çok sevindim hocam. Ayrıca güzel template'ler paylaşmışsın. Teşekkürler :+1:
Ayrıca bu templateler 3.2.1 sürümü ile uyumlu mu :?:
..
versiyonlarını kontrol etmedim hocam. ama hepside YENİ paylaşıma verilen temalar. arşivden değil o yüzden BÜYÜK İHTİMALLE son sürüm ile uyumludur..

Güzel paylaşımlar. Bakıyorum da Fb deki kargaşadan sonra kendini faydalı işlere vermeye başladın :)

tturkmen' Alıntı:
Güzel paylaşımlar. Bakıyorum da Fb deki kargaşadan sonra kendini faydalı işlere vermeye başladın :)
..
karıştırma konuları. bana bi parfüm almamak için ortalığı birbirine kattın :D
sende dreambox konusundaki engin bilgilerini paylaş bizimlede işimize yara. forumda boş boş geziyorsun :mrgreen:

canım sıkıldı öyle bir uğradım. Dreambox la ilgili millet ne kullanıyorsa bizde aynılarını yapıyoruz. :)
Parfümler feda olsun sana.

hocam ben bu complete temasını yükledim ama hiç de böyle bir görüntü yok.görüntüsü aşağıda. Bu eklentileri falan kendimiz mi bulup yükleyeceğiz yoksa paktin içinde var mı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    19 KB · Görüntüleme: 3,618
aak' Alıntı:
hocam ben bu complete temasını yükledim ama hiç de böyle bir görüntü yok.görüntüsü aşağıda. Bu eklentileri falan kendimiz mi bulup yükleyeceğiz yoksa paktin içinde var mı

:)
her temanın kendine göre ayarları vardır hocam. bu temayı da aktif ettiğinizde SOLDAKİ menülerin en altında COMPLATE OPTIONS diye ek bi menü aktif olur. menüyle ilgili ayarları ordan yapman gerekiyor...

BaRBaRYaN35' Alıntı:
her temanın kendine göre ayarları vardır hocam. bu temayı da aktif ettiğinizde SOLDAKİ menülerin en altında COMPLATE OPTIONS diye ek bi menü aktif olur. menüyle ilgili ayarları ordan yapman gerekiyor...

yok olmuyo. joomlanın gözünü seveyim

joomla da harcadığınız enerjiyi biraz wp de harcasanız inanılmaz güzel işler başarırsınız.. barbaryan hocam wp paylaşımların için tşk. ler..

www.sultangaziataturklisesi.k12.tr bu da wp ile yapılmıs bir okul sitesi.. Tekrar teşekkürler burayı aktif tutalım bence bir çok arkadaş joomla vb.. yerine wp yi tercih edecektir..

Tecrübelerim dahilinde naçizane bir fikrim var.. magazine temaları okul siteleri için daha kullanışlı olacaktır. Birde tüm ekrana yayılan temalar okul siteleri için daha uygun olacaktır..

aak' Alıntı:
BaRBaRYaN35' Alıntı:

yok olmuyo. joomlanın gözünü seveyim
..
hocam 2 gecedir bbnet teki joomla derslerini izledim. joomla çok fonksiyonel ama çok da karışık. wp da ise işler çok daha basit.
joomla da SAYFA diye bir kavram yok. MAKALE kavramı var ve her sayfayı da makale olarak hazırlaman gerekiyor. birde üstüne üstlük makale için makaleden önce kategori oluşturacaksın ki sorunsuz ortaya çıksın. wp de ise SAYFA ve MAKALE 2 ayrı kavram ve çok daha BASİT bir şekilde istediklerini oluşturabiliyorsun.

ayrıca BesSTy ninde dediği gibi wp üzerinde biraz daha kafa yorarsanız çok güzel şeyler ortaya çıkartabiliyorsun...

Evet hem Joomla hem Wp kullanmış ve şu an Wp kullanana biri olarak, Wp yi tek geçerim. BaRBaRYaN35 ve BesSTy hocalarıma katılıyorum. www.pclabs.gen.tr vb bir çok site WP kullanır.

Cemal TANER' Alıntı:
Evet hem Joomla hem Wp kullanmış ve şu an Wp kullanana biri olarak, Wp yi tek geçerim. BaRBaRYaN35 ve BesSTy hocalarıma katılıyorum. http://www.pclabs.gen.tr vb bir çok site WP kullanır.
..
bu arada cemal hocam temanızı inceledimde okul sitesi yapmak için gayet kullanışlı. bir çok özelliği panelden rahatça değiştirebiliyorsunuz. (menü rengi, banner resmi vs..) o yüzden sizcede sakıncası yoksa üzerinde biraz çalışıp okul sitesi olacak şekilde modifiye etmeyi düşünüyorum

arkadaşlar bu temaları .NET platformuna uyarlayabilirmiyiz yani temaların css ve html sayfaları bulunuyor mu?

aak' Alıntı:

normal hocam çünkü bileşenleri ayarlamamışsınız
yönetim bölümünde bileşenler kısmında soldaki bileşenleri sağdaki kutuların üzerine taşıyın :+1:

Geri