bankasyada altın hesabı

Kodla Büyü

nese1982

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
mrb arkadaşlar bank asyada altın hesabı olan varmı? sistem nasıl ilerliyor. mesela yıllık hesap ücreti alınoyrmu?en az ne kadar yatırılabiliyr

mycomputer' Alıntı:
Benim hesabım var. Ama ben online al sat yapıyorum. Yatırım amaçlı değil.
hesap kesim ücreti var mı hocam. hesabı online açıp para atabiliyormuyuz. şubeye uğramadan. bankasyada normal hesabım var.

İki tane otomatik ödeme talimatı verin. Hesap işletim ücreti falan yok. İnternetten altın hesabı açın. Alın satın. Şubeye uğramaya gerek yok.

hımmm evin kredisini ordan çektiğim için pek kesim yapmıyorlar ama bir de telle sormak lazım tş. ederim hocam. bu arada alma satma işinden kar edebilimusunuz. riskli gibi gldi bana.

Bekliyorum. Düşünce alıyorum. Yükselince satıyorum. Kazanç fena değil. Bazen çok beklemek gerekiyor. O can sıkıcı.

bank asya katılım hesabından daha avantajlı oluyordur bütyük ihtimalle. Katılım hesabında da kafan rahat oluyor işte o güzel..

bankalara altın hesabı açmayın arkadaşlar. altını düşüren en büyük etken zaten bankalar. altınla uzaktan yakından alakası olmayan bi oluşum altın hesabı. paranın gerçekte nasıl hiçbir değeri yoksa, altın hesabınında hiçbir değeri yok. insanları karşılığı olmayan kağıt para ile nasıl kandırılıyorsa burada da aynı durum var. bankalar altınhesap ve altınfonlarını kaldırmadıkları sürece altın kesinlikle yükselmeyecektir.

sahrak' Alıntı:
bankalara altın hesabı açmayın arkadaşlar. altını düşüren en büyük etken zaten bankalar. altınla uzaktan yakından alakası olmayan bi oluşum altın hesabı. paranın gerçekte nasıl hiçbir değeri yoksa, altın hesabınında hiçbir değeri yok. insanları karşılığı olmayan kağıt para ile nasıl kandırılıyorsa burada da aynı durum var. bankalar altınhesap ve altınfonlarını kaldırmadıkları sürece altın kesinlikle yükselmeyecektir.

Zaten yükselmesin artık daha nereye kadar...

sahrak' Alıntı:
:+1:

Geri