Bana Yardımcı Olabilir misiniz Önemli bir Sorun!!!

Kodla Büyü
BÖTE mezunuyum arkadaşlar eş durumundan eşimin calıştığı ilçeye atandım ancak formatörlük görevlendirme tarihini kaçırdım 2 ocakta görevlendirme yazıları verildigi için. Atandığım okulda tek bilgisayar öğretmeni benim ve formatörlüüğe 2 ocakta sınıf öğretmeni olan bir arkadas basvurmus ve görevlendirme yapılmış. Bende bu yüzden kendi okulumda tek bilişim teknoloji öğretmeni oldugum halde ilçedeki çok programlı liseye görevlendirmem yapıldı. Normalde bir okula kadrolu bilişim teknolojileri öğretmeni atanırsa bransı bilgisayar olmayan bir formatör öğretmenin otomatik olarak görevlendirmesi düşmez mi? bu konuda herhangibir resmi yazı yönetmelik veya genelge tarzı birşey var mı acaba?

Hocam şöyle olmalıydı; siz derslere girerdiniz, lab ve site ile ilgili tüm işleri sınıfçı arkadaş yapardı, ama öyle olmamış.

hmm anladım o zaman demek ki ben yanlış biliyorum tesekkür ederim arkadaslar ama cpl de zorlandıgım icin görevlendirmemin ipyali icin yazı verdim valla formasyonum yetmiyor cocuklara ögretemiyorum dedim durumu acıklar bir dilekçe yazdım en azından gider 6 saat dersime girerim halk eğitim falan bu dönem idare ederim.. hani para alacagım diye de lisedeki cocuklara yalan yanlış seyler ögretmek sacma olur ek ders icin değil mi yoksa cok mu romantik düşünüyorum bilemedim ama bence öyle olması gerek...

Geri