BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
keyloger' Alıntı:
serap4 sende en olmadık adama en olmadık şeyi söylüyorsun mustafa hocam emin hocanın asistanı sayılırdu unv de.İkisi ortak bi program bile yazdılar sivil savunmaya. Yoksa sen Aslanım Mustafayı tanımıyormusun?

hmm o Mustafamı tanımammı yaf.Ama ben kötü bişey demedim.Bunu Emin hocada biliyoki Labın önünde beklediğimz her an bizden 10 yıl götürüyo valla.EMİN HOCAYI ÇOK SEVERİM O AYRI

MUSTAFA HOCAM SELAMINIZI İLETİRİM EN KISA ZAMANDA.

Evet serapcım haklısın. Emin hocanın her sınav günü ömürümüzden bir on yıl eksiliyor. :) Şaka bir yana emin hocanın gitmemesine çok sevindim. BAU BOTE onsuz çekilmez.
(Bu söylediklerimi inşAllah Emin hoca da duyar da php den geçeriz :) )

slm bende Emin Hocanın 0111 nolu öğrencisi idim
mesleğe başladığımda ona çok benzeyen bir öğretmen olduğumu anladım
ikimizinde kökenlerinde FİZİK vardı nasıl olsa
selamlar hocam sevgiler Balıkesir 8)

aaaaa ben yokken ne çok şeyler yazmışsınız. bende Bü NEF BÖTE 3. sınıf tayım. artık 4 olduk sayılır. çok çabuk geçiyor yıllar. hayatımın en güzel yılları üniversite yılları olacak sanırım.
ayrıca bende Emin hocamı çok severim. onun gibi bir hoca daha yok sanırım. kıymetini bilmek lazım. şu okulda ne öğrendiysek onun sayesinde.

palyanço' Alıntı:
slm bende Emin Hocanın 0111 nolu öğrencisi idim
mesleğe başladığımda ona çok benzeyen bir öğretmen olduğumu anladım
ikimizinde kökenlerinde FİZİK vardı nasıl olsa
selamlar hocam sevgiler Balıkesir 8)
www.dereliokullari.com
yani ne desem size az olur walla öğrencilerinize acıdım artık notları düşünüyorum 20,50,25,30,40 bu arada emin hoca boş kağıda 20 verir o yüzden en düşük not 20 :D

sayın keyloger

hocam sanırım sizin okulda bilgisayar karnede görünüo :?:
bizde görünmediği için ben bol keseden veriom notları sadece sorumululuk sahibi olduklarını göreyim yeter gerisi boş 8)

ama lisede iş değişiyo sizin dediğinizden de düşük notlar anadolu öğretmen lisesinde görev yapıom haftanın bi günü
okulda en düşük notlar bana ait
usta çırak meselesi :lol:
saygılar

İlköğretimde not olmaması çok güzel...İleri ki senelerde liselerde de kalkar...Kimse düşük not veremez... 8) :lol:

serap4' Alıntı:
Hocam sanırım düşük notlardan çok çektiniz :)

Yok çekmedim...Hiç 90 aşağı not almamıştım taa ki üniversite de Emin Hoca ile tanışıncaya kadar... 8) :lol: 8)
Delphi den tek ders sınavına kalmıştım... :lol: :lol:

Ben 4.sınıfta az gezsemde olur diyorsan ve kendini geliştirmek istiyorsan delphi yi seç. ama yok hayatta bi daha unv mi okuyacaz zaten artık bitme aşamasına da geldim artık son gezmelerim diyorsan sağlık dersini seç. karar senin.ben sağlıgı seçmiştim :D

keyloger' Alıntı:
Ben 4.sınıfta az gezsemde olur diyorsan ve kendini geliştirmek istiyorsan delphi yi seç. ama yok hayatta bi daha unv mi okuyacaz zaten artık bitme aşamasına da geldim artık son gezmelerim diyorsan sağlık dersini seç. karar senin.ben sağlıgı seçmiştim :D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hocam aynen size katılıyorum..kaç defa nasipolur üniversite okumak...delphiyi her zaman öğreniriz kalma derdi olmadan dimi....nasıl avutuyorum ama kendimi 8)

aynı şeyi bende söyledim kendime inan.ama delphi yi hala bilmiyorum... :D

ben bilmem serap4, herkesin kendi kararı düşün taşın sana iyi düşünmeler :D

Serap4 herşey kesinlikle ihityaç meselesi.Delphiyi alırsın ancak kullanmazsan yine hiç bir faydası olmaz sana.Ama ben kullanırım uygulama geliştiririm dersen al elinde fırsat varken.Zaten yanlış hatırlamıyorsam onun seçmelisi sağlık.tutup sağlığı almak hiçde uygun değil bir bilgisayarcı için

mustafa' Alıntı:
Serap4 herşey kesinlikle ihityaç meselesi.Delphiyi alırsın ancak kullanmazsan yine hiç bir faydası olmaz sana.Ama ben kullanırım uygulama geliştiririm dersen al elinde fırsat varken.Zaten yanlış hatırlamıyorsam onun seçmelisi sağlık.tutup sağlığı almak hiçde uygun değil bir bilgisayarcı için
Aslanım unutma bizde sağlık aldık ve gayet uygun oldu hem önce sağlık gelir hayatta biliyosun dimi!!! :D

Aslanım gökhan sağlık aldın almasınada sen biraz rahat ederim diye almamışmıydın onu :) yanlış hatırlamıyorsam elbette önce sağlık olsun. Sende hak verirsinki abi okul bittikten sonra bir şey öğrenmeye başlşamak zor oluyor çeşitli nedenlerden.Ondan dolayı ne kapılırsa üniversitede kardır bence kardeşim.

Aslanım okul bitince yeni şeyler öğrenmek gerçekten zor oluyor haklısın.Ama Allah önce sağlık versin. :D

Aslan hocalarım neyse ben başımın çaresine bakarım.Aslan faciasına sebep olmak istemem. :( TAvsiyelerinize uymaya çalışıcam...

serap4 aslanım muhabbeti unv den kalma bi muhabbet. Öle kötü bi hitap değil.2005 botelere aslanım kim desen gösterir birini.

slm serap
soruna biras geç cevap veriyorum ama
bilgisayar ile ilgili hangi dersler varsa hepsini al
ben zamanında sağlık aldım pişmanım
ilk atandığımda çok programlı lisede idim hep meslek lisesi bilg bölümü derslerine girdim
pascal vbasic web tasarımı ağ sistemleri photoshop donamım mimarisi
aklıma şuan gelmeyen vardır belki
ve ben sağlık aldığıma yandım
haaa sen bana dersenki ben çpl yazmam
şu tiyoyu veryim size
batıdaki çpl'ler doğudaki ilköğretimlerden daha düşük puanla alıo ilk atamada
ben lise seviodum oda ayrı bi konu
orada kendini gerçekten bir bilgisayar öğretmeni olarak hissediosun
artı çok şeyde öğrendim çok şeyde öğrettim
ben seçmeli olupta alamadığın derslere boş vaktin varsa katıl derim
bye

teşekkürler hocam tavsiyeleriniz için... delphiye emin hoca girdiği için biraz korkuyorum geçemem diye malum son sene....sağlık alsamda delphinin derslerine diinlemek içinmi girsem diyede düşünmüyo değilim..bakalım hayırlısı...

rica ederim
emin hocanın seni bırakmasından korkma
bizde öğretmen olunca şunu anladık
eğer öğrenmekte istekli bi öğrenciyi görüyorsan
onu son senesinde asla bırakmazsın 8)

Geri