BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ [BÖTE]

Kodla Büyü
Vay be ben gelene kadar kimse kalmamış buralarda, herkes selam atmış gitmiş... :(

Samsunda bulunan arkadaşlar varsa yardıma hazırım her zaman....

Herkese selamlar....
(2003 mezunuyum)

yok hocam balıkesirliyim çokda severim memleketi hocalardan çektiğimiz zamanlarda nef'i nefret die zikrederdik:)

Bi an tüylerim kabardı balıkesir böte başlığını görünce eğer bizi dinliyor ya da görüyorsa selam olsun Emin Hocaya Ayşen Hocaya.
Bu ara 2009 mezunuyum.

arkadaşlar en son 2 sene önce temmuzun başında pilav günü organize edilmişti. iki kez düzenlenmişti. eğer o organize ekibindeki kişiler aramızda ise böyle bir organizasyon tekrardan düzenlenirse düzenleyen kişilere baya dua ederiz hem de bbnet balıkesir böte buluşması gibi birşey de olabilir (bi de 2 sene önceki organizasyonda baya bi süre önceden tarih ayarlanmıştı temmuz için temmuz olmasa da ağustos sonu gibi birşey de düşünülebilir)

Arkadaşlar merhabalar, ben BÖTE 2. sınıf öğrensiyim. Final sınavlarımız geldi ayın 13ünde başlıyor. Sizce ayşen hoca flash CS4 de ne sorar? Emin hoca C++ da neler sorar? mezun arkadaşlardan biraz bilgi veya geçmiş yıllara ait final soruları felan varsa burada paylaşırsanız çok memnun olurum =)

TASADE' Alıntı:
Arkadaşlar merhabalar, ben BÖTE 2. sınıf öğrensiyim. Final sınavlarımız geldi ayın 13ünde başlıyor. Sizce ayşen hoca flash CS4 de ne sorar? Emin hoca C++ da neler sorar? mezun arkadaşlardan biraz bilgi veya geçmiş yıllara ait final soruları felan varsa burada paylaşırsanız çok memnun olurum =)

hocam sana şunu söyleyim ben 2005 girişyilim 2006 ve sonrasında c++ ve flash dersi 2. sınıfta eklendi. (normalde c++ yerine c, flash ise 4. sınıfta seçmeliyken 2 de zorunlu oldu) pek burada istediğin cevabı bulamayabilirsin. bir de ayşen hoca için söyleyeyim genelde (flash için söyleyeyim) bir önceki seneden biraz daha fazlasını sorar genelde. bizim verebileceğimiz bilgi yaramayabilir işine tekrardan kolay gelsin.

doğrudur hocam yinede teşekkür ederim =) çok şükür geçtim ayşen hocamın dersinden C++ dan da. eğer ki benim gibi yeni okuyan arkadaşlar olursa yardımcı olmaya çalışırım onlara bana tahasaid91@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

Geri