Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Balıkesir norm fazlası atamaları

Konu, 'Marmara Bölgesi İlleri' kısmında dehencan tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. dehencan

dehencan Seçkin Üye Seçkin Üye

Arkadaşlar balıkesir norm fazlası atamaları perşembe günü başlıyor. Balıkesir de norm fazlası olanlar varmıdır?

2. LionKing

LionKing Site Gezgini

evet ben norm fazlasıyım ama yazacak bi yer yok bir de anadolu fen lisesi var anadolu lisesinde çalışıp da norm fazlası olan var mı acaba çünkü bundan sonra anadolu fen atamaları olacak gibi...

3. yeni.formator

yeni.formator Seçkin Üye Seçkin Üye

böte mezunları hangileri yazabiliyor ? anadolu imamhatip yazabilir mi ya da çok programlı lise ? teknik eğitimleri yazamıyoruz değil mi ? yoksa norm fazlası olunca hepsi yazılabilir mi ? ben biraz uzak kaldım da son gelişmelerden arkadaşlar ? :)

4. btnotlari

btnotlari Süper Üye Süper Üye

ah balikesirrrr

5. LionKing

LionKing Site Gezgini

anadolu lisesi kadrosu olup halen anadolu lisesinde çalışıyor ve norm fazlası konumda iseniz anadolu liseleriniisteyebiliyorsunuz fakat değilseniz isteyemiyorsunuz... çpl leri falan bilmiyorum onun dışında mesela merkezde okul yok istemesek ne olacak bilmiyorum... seneye 6 lar da 2 saat olacağından zaten norm fazlası olmaktan kurtulacazz ya da gittğimiz yerde yine norm fazlası olacaz yani hep sorun devam.... bu işi artık çözmeleri gerek...

6. Mr.Spermata

Mr.Spermata Süper Üye Süper Üye

her gün istanbul mem den böyle bir haber bekliyorum.ne zaman olacak acaba

7. yeni.formator

yaa merkez dedikleri okul köymüş meğerse.. hem de çok uzak, merkezde bötecilerin yazabileceği hiçbir yer yok. yerimizde saymaya devam edicez gibi..

8. yeni.formator

başvuru ekranını açabilen var mı ?

9. yeni.formator

ticaret meslek otelcilik yazabiliyor muyuz ?

10. mutlu55

mutlu55 Site Gezgini

Arkadaşlar önümüzdeki yıl da yapılır mı norm fazlası ataması,okulda norm fazlası isek ve yer değiştirmek istiiyorsak ne yapacağız?
    Bigadiç Anadolu lisesinde çalışıyorum, tef mezunuyum, meslek lisesine geçmek istiyorum, okullar açıldığında norm fazlası olursam okul değiştirme imkanım olur mu?
    - norm fazlası atamalarını il kendisi isterse mi yapıyor, yoksa biz dilekçe verip talepte bulunabiliyor muyuz?

11. efsa

efsa Aktif Üye

Nerden öğrendiniz hocam kaynak sağlam mı ben değilim ama okullar karışır sene sonu kimse böyle bili beklemiyordu

12. mutlu55

mutlu55 Site Gezgini

müdürüm 2 hafta önce bilişim öğretmeni norm durumunu 1 girdim ama bu seneki verdiğin ders sayısına göre girdim, seneye dersi tamamen öğrenciler seçecek norm durumun nolur bilemem dedi.

13. efsa

efsa Aktif Üye

Bu konu hortlamış geri aldım yazdığımı

14. mutlu55

mutlu55 Site Gezgini

hocam ben de olur mu diye soruyorum, ilköğretimdeki bilgisayar öğretmenleri dersin zorunlu olmasıyla norm durumunu garantiledi, ama anadolu liselerinde bilişim dersi hâlâ seçmeli, bu sene idareciler seçti seneye tamamen öğrenciler seçecek, acaba balıkesirde norm fazlası olan tüm bilişim öğretmenleri olarak toplanıp il MEM'den böyle bir talepte bulunsak mı diyorum.?

15. efsa

efsa Aktif Üye

hocam ben ilk konuya bakıp yazmıştım ben de anadolu lisesindeyim norm fazlası değilim ama olaki oldum zaten anadolu lisesi olarak istenilecek bir yer yok eğer ortaokul derseniz de norm fazlası olsanız dahi atama dönemi dışında öyle dilekçeyle falan başvurmazsınız ancak il içi ya da norm falzası atamalarını beklemeniz lazım

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal