balıkesir btr süre uzatıldı....

Kodla Büyü

duygu03

Aktif Üye
arkadaşlar balıkesirde btr görevlendirilmesi başvurusu p.tesi sondu. bu gün okula gelen yazıda yarın saat 17:00 a kadar uzatılmış acaba hala liseler mi geçerli halbuki yazıda bt sınıfı olan okullarda yazıyor...kendi okulumu yazsam(ortaokul) kabul olur mu??

duygu03' Alıntı:
arkadaşlar balıkesirde btr görevlendirilmesi başvurusu p.tesi sondu. bu gün okula gelen yazıda yarın saat 17:00 a kadar uzatılmış acaba hala liseler mi geçerli halbuki yazıda bt sınıfı olan okullarda yazıyor...kendi okulumu yazsam(ortaokul) kabul olur mu??

Yeni gelen yazıda liseler mi yoksa tüm okullarmı yazıyor hocam.?

hocam bize yazı gelmedi
bigadiç teyiz ondan olabilir heralde...
merkezde yerler dolmadığı için olabilir tekrar uzatmışlardır.
kendi okulum olursa bende yazarım. zaten balıkesir merkez yazamıyoruz.

arkadaslar ben bandirmadayım. diğer okulları istemiyorum deyip sadece kendi okulumu yazdim tercih kismina. sonra arkadasim aradi ilcede ki. gorevlendirmeler sadece aciktaki seceneklerde sunulan liselerde yapilacakmis. ve isin bi diger kismi da gittiginiz liseye gorevlendirme olarak gidiyorsununz kadrolu degil. yani oraya gittikten sonra atama oldugunda hadi sana güle güle :)

Arkadaşlar liseler dolmadan hiç bir orta okula görevlendirme yapılmayacakmış

Niğde de görev yapıyorum dün bakanlıktan öyle demişler bizlere öyle söylendi liseler dolduktan sonra başvuranlar içinden orta okullara görevlendirme yapılacakmış.

Geri