Balayı için öneri

Kodla Büyü

bekirpasa

Site Gezgini
Selam arkadaşlar balayı için Sakarya Kuzuluk Kaplıcaları'nı düşünüyorum.Daha önce giden veya orasını bilen birisi varsa tavsiye eder misiniz? Yorumlarınızı bekliyorum.

balayı için değişik bir seçim. ben seviyorum kuzuluğu. devre mülke mi gideceksiniz yoksa otele mi? 15 gün kendimizi dinleyip, çılgınlar gibi kitap okuyoruz. varsa soracağınız sorular özeldende sorabilirsiniz.

balayı için yanlış bi seçim bencee, gidin kuşadasına, fethiye ye, kaşa filan, şimdi sakindir oralar bence 4-4 lük olur...

kuzuluk'a ben de hesapladım 7 sene önce flan annemgille gitmiştim.. çok sakin bi yer... orman manzaralı temiz havalı biz sevmiştik... balayı için de olabilir diye düşünüyorum...

İlk önce düğününüzü sağ salim, kazasız - belasız, sıkıntısız bir halledin sayın hocam :++: . Ondan sonra gönüller bir olur. Sıcağı seviyorsan Ege'nin güneyine - Akdeniz'in batısına, sıcakla aranız yoksa da Batı Karadeniz olabilir diye düşünüyorum. Bu arada Allah bir yastıkta kocatsın.

kaplıca nın balayı için çok uygun olduğunu ben açıkçası düşünmüyorum. gittiğinizde yaş ortalaması 40 üstü olan bir yer. bence farklı yerler düşünülebilir.

Kuzuluk sakin ve güzel bir yer ancak otelde uzun zamandır yenileme yapılmamış. Lobi ve aile banyosu dışındaki bölümler pek iyi değil, yıpranmalar başlamış. Yemek çeşitleri çok sınırlı, içecek çeşitleri "kristal" marka.

Akdeniz dışı istiyorsanız Büyük Abant Oteli tavsiye edebilirim. Her yönden başarılı buldum. karşılaştırırsam kuzuluk 2 abant 5 yıldız alır benden. Sigara kullanmıyorsanız mutlaka belirtin. :)

balayında kuzulukta ne işiniz var yani hep yaşlılar olur sıkılırsınız 2-3 gün sonra, fethiyeyi tavsiye ederim yok deniz kum istemiyorum kaplıca olsun dersen de Nevşehir/kozaklı 5 yıldızlı oteller dolu hemde sıkılırsan çıkarsan kayseri-ürgüp-göreme-avanos gezer gelirsin

eğer balayına gidecekseniz, abant taksim oteli tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. tatil başka, balayı başka...

bbayer' Alıntı:
İlk önce düğününüzü sağ salim, kazasız - belasız, sıkıntısız bir halledin sayın hocam :++: . Ondan sonra gönüller bir olur. Sıcağı seviyorsan Ege'nin güneyine - Akdeniz'in batısına, sıcakla aranız yoksa da Batı Karadeniz olabilir diye düşünüyorum. Bu arada Allah bir yastıkta kocatsın.

teşekkürler hocam sağolasın.

seferzafer' Alıntı:
seferzafer' Alıntı:
SAFRANBOLU mehveş hanım konağı, çok sakin ve güzel. :+1:

iki gün takılırsın oradan 1 saatte akarsın Amasra. :D

Hocam Safranboluya geçen sene gittim eski evlerden başka bir şey yok Amasra'ya da gittim orada da pek bir şey göremedim bir tek manzarası var

görüşünüz için teşekkürler.

bilgisayarhocam' Alıntı:
eğer balayına gidecekseniz, abant taksim oteli tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. tatil başka, balayı başka...

Aynen biz< de öyle çok beğendik, göl kenarında yürümek çok güzeldi :)

denız ve kum sevmıyorsanız, benım gıbı doga tutkunuysanız benımde tavsıyem abant veya oylat kaplıcaları (ınegol)

bence balayı için acele etmeyin bi kaç ay sonra gidersiniz :idea:

seferzafer' Alıntı:
0nursah' Alıntı:
kargı tatil köyü

oradan da doğru okula dönersin işte
http://www.kargitatilkoyu.com

bütün coğrafi bilgim bitti şu an. çorum da deniz mi var. fayton resmi var deniz kenarı falan. biraz şişirme gibi geldi...

Hocam bugün gittim gördüm fayton yok ama orası deniz kenarı değil yapay bir gölet var neyse ben kararımım verdim Yalova Armutlu oradan da Bursayı gezecem.Bursada 4 sene kaldım iyi bilirim.

Tavsiyede bulunan arkadaşlara teşekkürler.Deniz kenarı düşünmediğim için böyle bir tercihte bulundum Abant güzel ama beni aşar 5 yıldızlı pahalı baya

Geri