BAKANLIK OP/SİS-SOFT/WARE PROJESİ(OLMAYAN BİR PROJE)

Kodla Büyü

eras63

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Uzun zamandan beri aklımda olan birşey. Bakanlığın başlatmış olduğu "bakanlık tabanlı web sayfası" gibi tüm okullara bilgisayarları adedince işletim sistemi ve bir de antivürüs v.b. yazılımları içeren bir paket bakanlık tarafından oluşturulsa ve okula alınacak tek bir bilgisayarın bile bu proje kapsamına alınması(bilgisayar-işletim sistemi-antivirüs programı ve diğer) yani hiç bir bilgisayarın kendi başına tabiri caizse çakma bir işletim sistemi veya warez tarzı sahte virüs programı tarzı şeyleri kurmaması ve böylelikle hem bizleri hep aynı şeylerle uğraşmaktan kurtarması -bizim farklı şeyler geliştirmemize-çalışmamıza olanak sağlaması-hem de bunun sonucunda zaman-para tasarrufu sağlanması-bilgi kayıplarının-güvenlik açıklarının kapatılması. Ne dersiniz :?:

Re: MEB OP/SİS-SOFT/WARE PROJESİ(OLMAYAN BİR PROJE)

hocam akıllı tahtalarda kurulmasını istedikleri yazılımlar bile ücretsiz yazılımlar meb böyle şeylere para ayırmaz malesef yiyenlere az kalıyo muhtemelen böyle harcamalar yapınca

Re: MEB OP/SİS-SOFT/WARE PROJESİ(OLMAYAN BİR PROJE)

ylmz' Alıntı:
hocam akıllı tahtalarda kurulmasını istedikleri yazılımlar bile ücretsiz yazılımlar meb böyle şeylere para ayırmaz malesef yiyenlere az kalıyo muhtemelen böyle harcamalar yapınca
malesef öyle hocam.. :-1:

Geri