Bakanın bence öğretmenlere bakışını anlayabileceğkonuşması

Kodla Büyü
ben yeni bakanı çok pozitif buluyorum. eğitim adına faydalı olabilir mi bilemem ama duruşu pozitif.

Dinçerin yumuşatılmış hali eğitim politikasında değişen ve gelişen hiçbirşey yok. Olmayacak da... Trt de yapılan programda zaten kendini gösterdi. Tatlı dil ve güzel üslub kullandı ama bize yönelik olumlu bir uygulama olacağını duyamadım ya da açıklamadı. Tatlı dille, pozitiflik görüntüsü verip amaç tepkiyi en aza indirgemek.

Arkadaşlar herşey siyasi.özellikle bu bakan getirildi ki öğretmenlerle hükümetin arası düzelsin diye. Eğitim adına değişen bir şey yok

Bence öğretmen camiasının tepkisini çeken eski bakana nazaran bu bakan daha ılımlı davranacak ve tepkileri azaltacak ama yine yapılmak istedikleri yapılacak...

sariyildiz' Alıntı:
Arkadaşlar herşey siyasi.özellikle bu bakan getirildi ki öğretmenlerle hükümetin arası düzelsin diye. Eğitim adına değişen bir şey yok
aynen hocam amaç belli. bizim ya da diğer öğretmenlerin ve eğitim politikalarının adına değişen tek birşey yok ve olmayacak da çünkü şu an ki bakan zaten ömer dinçer zamanında da arka planda komisyondaydı ve kararlar komisyondan çıkıyrodu zaten

sariyildiz' Alıntı:

olayın özeti budur.
yeni bakan 1-2 espri yapsın,ortam yumuşasın.Hükümet çok akıllı.hamle süper.
seçime yakın da 100 tl ek ödeme aldık mı herşeyi unuturuz

siyaset bu hocam
zihniyet aynı olduğu sürece bir şeyin değişeceğini sanmıyorum

Geri