bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
Bu konuyu bu kadar komik yapan yine @demhar hocamdır. Çünkü ilk sayfalarda kendine yapılan esprileri espriyle karşılık vermeseydi, bi kaç kişiye ters yapsaydı böyle olmazdı. Bu nedenle @demhar hocaya teşekkür ederim, yoğun stres altında olan meslektaşlarımız bu sayede gülüp, stres atıyorlar...

• Beğen
Tepkiler: H_M
konunun 7 sayfaya ulaşması üzerine bahçe musluğunu hortuma takan program yazmaya karar verdim,
Soft-Ge BMHT (Bahçe Musluğuna Hortum Takma) v.1- Beta
yakında...

Ben de es geçmiştim başlığı ama bayağı eğlenceli olmuş. Biraz sorunlardan uzaklaşıp dağıtmaya da ihtiyaç var. Başlık o kadar tutulmuş ki arkadaşın tavsiyesiyle baktım :lol: Ayrıca demhar hocamın yaklaşımı takdire şayan:)

Not : arkadaşın bir bahçeli evde oturduğu tespit edilmiştir. :idea:

Bir sürü önemli işim var.. nedense 5 dakkada bir, bu konuya bakıyorum ya....

celikumit' Alıntı:
konunun 7 sayfaya ulaşması üzerine bahçe musluğunu hortuma takan program yazmaya karar verdim,
Soft-Ge BMHT (Bahçe Musluğuna Hortum Takma) v.1- Beta
yakında...
gulogr' Alıntı:
Ben de es geçmiştim başlığı ama bayağı eğlenceli olmuş. Biraz sorunlardan uzaklaşıp dağıtmaya da ihtiyaç var. Başlık o kadar tutulmuş ki arkadaşın tavsiyesiyle baktım :lol: Ayrıca demhar hocamın yaklaşımı takdire şayan:)
okanformula' Alıntı:
Bu konuyu bu kadar komik yapan yine @demhar hocamdır. Çünkü ilk sayfalarda kendine yapılan esprileri espriyle karşılık vermeseydi, bi kaç kişiye ters yapsaydı böyle olmazdı. Bu nedenle @demhar hocaya teşekkür ederim, yoğun stres altında olan meslektaşlarımız bu sayede gülüp, stres atıyorlar...

arkadaşlar açılış amacıda budu zaten emin olun! ana sayfada onlarca başlık ve eskisi gibi değil ama beni rahatsız etmiyor eğlenelim istedim biraz hep ağlayacak değiliz ya yok müdür şunu dedi yok şöyle oldu yok kadro ne oldu bakanlıktı talim terbiyeydi...

bu site internet demek!(öğrenciler ve bazı öğretmenlere göre internet =google gibi) her birşey burada olmalı bence sıkıntı yok! beni tanıyanlarda ne kadar eğlenceli biri olduğumu bilir!

Tezcan ORTAKCI

GEYİĞE DEVAM!

• Beğen
Tepkiler: H_M
aslında işin gerçeği sulayabileceğin bir bahçenin olması. başlığı okuduğumda için cız etti aslında İstanbulda oturan biri olarak. bende memlekete tayin İSTİYORUM

konu sanki duygusallaşıyor mu ne ... yorumlar harika yaw :++:

ogretmen006' Alıntı:
ct442002' Alıntı:
Memurlar.nett'e göremedim ama... akşam muhtemelen trt haberde çıkabilir....
http://www.bahcehortumunumuslugatakamadim.com (Dil seçenekleri: Türkçe / İngilizce / Sanskritçe)

:D şerefsizim benim akılma gelmişti tam ben link verecektim sen çok yaşa :D

demedi deme ibrahim kaç kişi bu linke tıklayıp keklenecek dur bakalım :)

ben gercekten bi site yapılmış olabilecegini düsünerek tikladim :puhaha:

polwert' Alıntı:
ogretmen006' Alıntı:
ct442002' Alıntı:
http://www.bahcehortumunumuslugatakamadim.com (Dil seçenekleri: Türkçe / İngilizce / Sanskritçe)

:D şerefsizim benim akılma gelmişti tam ben link verecektim sen çok yaşa :D

demedi deme ibrahim kaç kişi bu linke tıklayıp keklenecek dur bakalım :)

ben gercekten bi site yapılmış olabilecegini düsünerek tikladim :puhaha:

Valla bende...

ct442002' Alıntı:
olcaysahan' Alıntı:
ct442002' Alıntı:

MEB engellemiş hocam bakamadım site içeriğini çok merak ediyorum
herhalde espri amacıyla yazdın. çünkü öyle bir site yok şimdilik. ben salladım.
demek meb engellemiş haa.... :puhaha: :puhaha:

Yapsak Kesin engeller herhalde

Benimde bir sorunum var. Yeni konu açmak yerine burdan yardımcı olursanız sevinirim.

"Muratgilin damından atlayamadım"

Geri