bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
istanbul38' Alıntı:
mutfakta bulaşıklar birikti.. hızlı bi yolu varmı bildiğnz.. atsammı acaba :) yardım edebilecek varmı:))

Sabah sabah laboratuvarda kendi kendime kahkaha attım hocam sağolun: :puhaha: :puhaha:

sahrak' Alıntı:
dün akşam dvd nin içerisindeki daireleri saymaya çalıştım bi türlü sayamadım ya, kaç olduğunu bilen varmı?

(2^64 -1) tane yalnız niye -1 anlamadım anlayan varsa... bana anlatsın....

yolu çiçeğin tam üzerine koymuşlar çiçeğe basmamak için başka bir okulamı gideyim yani

ben de sokamamıştım hortum dar musluk kalın girmiyor ama inat ettim zorlaya zorlaya sokmayı başarmıştım :D

Arkadaş konuya ve soruya bakarmısın, 2 gün önce de konuyu gördüm, önemsiz dir demiştim. Şimdi 5 sayfa yorum ve bbnet tt listesinde dolaşıyor bravo vallahi.

Bence en mantıklısı çeşmeyi sökün hortumu da alın
bir sıhhi tesisatçıya gidin hortuma girebilen bir çeşme alın diğerini hurda niyetine verin

haaa bu arada yeni çeşme evdeki tesisata takılmazsa karışmam

şimdi ben buraya neden çıktım? niçin çıktım? nasıl çıktım? bunu izaha gerek yok gördünüz, yürüdüm çıktım! ama, çıkmamış da olabilirim. çıkmışsam çıkmışımdır, çıkmamışsam çıkmamışımdır. görünen köy... uzakta değildir buraya çıktıksa sonradan çıkmadık mı dedik? bunlar bi takım uydurma laflardır...
sahi ya ben buraya neden çıktım? kim çıkardı lan beni buraya?!

bir Kemal sunal filminden bir replik...

bence bu hortum daha çok su götürür tabi arkadaş musluğa takabilirse...

hocam televizyon artık çalışmıyor.
e üzerindeki tuştan kapanmış, bakın bastım açıldı.

goldenboy' Alıntı:
taner2309' Alıntı:
Arkadaşlar bende döner yemek istiyorum ama dönmesini istemiyorum.
Çok acil bi çözümü olan var mı :puhaha:
:puhaha:
anaaa herkes kaçsın arkadaşlar :D :D

bende başlığı pes geçenlerdenim ama kaç gündür üst sıralarda bir yorumlarıa bakayım dedim kırıldım gülmekten:)

goldenboy' Alıntı:
taner2309' Alıntı:
Arkadaşlar bende döner yemek istiyorum ama dönmesini istemiyorum.
Çok acil bi çözümü olan var mı :puhaha:
anaaa herkes kaçsın arkadaşlar :D :D
bunu demek istediniz di mi hocam bazılarına gider gerçekten :)

ayrilik+kolaydi+sen+kolayi+sectin+ben+fantayi

Bahçeye tomates biber salatalık falan ekip doğal koşullarda hormonsuz ürün yetiştirecek ve yarısını benimle paylaşacaksan yardımcı olabilirim,yoksa çabala dur sen .

Yalan Dünya Dizisindeki Vasfiye Teyze durumumuzu görse güzel yorumlarda bulunurdu.
Ah BT Öğretmenleri ah BBNET çiler ne çektiniz, ne paraladınız kendinizi be :) . Sonunda psikolojiniz hepten bozuldu. Kafaya da bir huni takarsak tam olacak. :puhaha:

Bir bahçe hortumu kadar itibarımız yok ya, bir derdim var desem kimse bakmaz :D

Geri