bahçe hortumunu musluğa takamadım?

Kodla Büyü
herohamster' Alıntı:
atakom' Alıntı:
hamam böceğinin gözüne sabun kaçar mı?
:+1: :puhaha:
geçen bi belgeselde gördüm örümcek balık yavrularını avlıyordu pusuda kalıp suya dalarak. sonra pusudayken büyük balık geldi örümceği yedi! :sleep:

bu görüntüden sonra hamam böceklerinizi sabundan uzak tutmanızda fayda var! :++:

hocam sorunu çözersen sonucu bize haber ver merak ve heyecanla bekliyoruz

feto23' Alıntı:
hocam sorunu çözersen sonucu bize haber ver merak ve heyecanla bekliyoruz
hocam uzun olan ve aynı olan parçalardan biri hortumun bahçede kalacak kısmı için. hortumu kısa olanın içine iyice sokup sıkıştıracaksın. diğer ucunuda aynı şekilde aynı olan parçaya iyice sokup sıkıştıracaksın. artan küçük parça musluk için ama normal musluğa olmuyor. makina musluğuna takabilirsin bunun içinde o parçanın sarı olan kısmını çıkartacaksın. yeşil olan makina musluğuna takılacak sonra kelepçelerini geçireceksin işlem tamam. kelepçe dedeiğim aynı olan 2 parça. geriye çekip takıp ileri itiyorsun.

-Dayı : "Mesele hortum değil yeğen! Mesele Bahçe işleri..." :lol:

Arkadaşlar bende döner yemek istiyorum ama dönmesini istemiyorum.
Çok acil bi çözümü olan var mı :puhaha:

birde şu tipler türedi: öyle demeyin arkadaşlar burası bir forum biz bir aileyiz artık herşeyi burada yazıyoruz.Bu siteye girmeden rahat edemiyorum, herşeyim oldu bu site , ben çok memnunum her türlü konunun açılmasından..imza: beceriksizler tayfası :) kardeşim google gibi bir şey var elinin altında 2-3 dk da halledecegin işi neden foruma taşıyarak 1 saat 2 saat bekiyon cvp ki? işi hem zora sokuyosun hem forumu kirletiyorsun gereksiz konularla.(sözüm konuyu açana degil genele)

bu arada tırnaklarımı düzmü kessem hilal şeklindemi bilen var mı?

bizim oto yıkamacıda arabayı silerken dikiz aynası hep çıkartıyor bir türlü takamıyorum

nasıl takarım bilen var mı :D :D :D

tcoalngsau' Alıntı:
birde şu tipler türedi: öyle demeyin arkadaşlar burası bir forum biz bir aileyiz artık herşeyi burada yazıyoruz.Bu siteye girmeden rahat edemiyorum, herşeyim oldu bu site , ben çok memnunum her türlü konunun açılmasından..imza: beceriksizler tayfası :) kardeşim google gibi bir şey var elinin altında 2-3 dk da halledecegin işi neden foruma taşıyarak 1 saat 2 saat bekiyon cvp ki? işi hem zora sokuyosun hem forumu kirletiyorsun gereksiz konularla.(sözüm konuyu açana degil genele)

bu arada tırnaklarımı düzmü kessem hilal şeklindemi bilen var mı?

hilal ksersen batabilir! bence düz kes! :puhaha:

adminlere önerim
en gereksiz konu benim yarışması düzenlensin. birinciyi de ödül olarak forumdan atalım.

dün akşam dvd nin içerisindeki daireleri saymaya çalıştım bi türlü sayamadım ya, kaç olduğunu bilen varmı?

Oksiyen çok önemli bi gaz arkadaşlar gidin bence güzel temiz bi hava alın. :lol:

Ekli dosyalar

• masaustu-temizleme-sihirbazi_19368.jpg
    masaustu-temizleme-sihirbazi_19368.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 1,489
bu gereksiz konu meselesi "Olm bak giittt!"i geçer sanal alemde....

"bahçe hortumunu musluğa takamadım?" sinemalarda...

Bt öğretmenlerinin durumunu bakanla görüşmeye gidenler bunu da acile gündeme almalı...

saçma diye bakmamıştım hiç sayfalar başını almış olunca merak işte bakayım dedim..iyi muhabbet dönmüş :D

yaw süper geyik dönmüş kaçırdık beee :lol:

neyse ben de bi soru sormadan geçmeyeyim...
yeni eşek aldım ama kullanmasını tam bilmiyorum...Kullanım klavuzu olan var mı???? :puhaha:

bahçe hortumunu musluğa takamadım
bi müdürü, bi kaynanamı tutamadım
ikisinide ısıtıp ocağa atamadım
kayayı gıcı tuttu ilvanlımmmmmmmmmmmmmmm oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nirin nirin(bu elektro saz sesi)

ege' Alıntı:
bahçe hortumunu musluğa takamadım
bi müdürü, bi kaynanamı tutamadım
ikisinide ısıtıp ocağa atamadım
kayayı gıcı tuttu ilvanlımmmmmmmmmmmmmmm oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy nirin nirin(bu elektro saz sesi)

ıslık çalarak dolaşan bir bilişim tekn. öğrt. oynatalım klipte :++:

yoğurdu sarımsaklasakda mı saklasak yoksa sarımsaklamasakda mı saklasak?

Konuyu açan arkadaşı sabrından ötürü kutluyorum.

Bende aynı üründen aldım. Hortumun çeşmeye takmak için yapılmış ve yanında verilmiş olan bir aparatı var. ve bende onunla nasıl takılacağını çözemedim.

Ürüne gelirsek o fiyata kaçırılmayacak bir üründü, ve arkadaş bizlerinde bimin cuma aktüel ürünlerini takip ettiğimizi ve satın aldığımızı düşünmüş olabilir. kısacası dalga konusu olacak bi soru değil aslında.

Sistemime overclock yaptım çok ısındı , Bim den aldığım bahçe sulama hortumu ile soğutmaya çalıştım ama hortumu musluğa takamadım. Daha önce deneyen oldumu bi yardım be.. Şimdi oldu mu arkadaşlar konu başlığı ile forumun amacını birleştirdik. ;)

Geri