Bafra Altınkaya Anadolu Lisesi

Kodla Büyü
Hocam bence hazır yeni başlıyorken keşke 2,5 sürümü ile başlasaydınız. Hatta 3,0 bile çıktı. 1,5 biraz eski kalmış sanki sonradan yükseltmeye uğraşmak çok daha zor olur bence...

site biraz ağır açılıyor ama tema fena değil ,güzel olmuş. hack tehlikesine karşı devamlı yedeğini alın.

sade ve çok güzel olmuş hocam.personel kısmı için q personel uygulamasını denediniz mi?ben denemiştim ama çalışmadı. temanız çok güzelmiş.. ücretsiz bir sürüm mü? eğer öyleyse ben de bu şablonu kullanmak isterim :) bende 1.5 ile sitemizi yeni yeni güncelleme işine girdim. hayırlısı..

mitto' Alıntı:
Hocam bence hazır yeni başlıyorken keşke 2,5 sürümü ile başlasaydınız. Hatta 3,0 bile çıktı. 1,5 biraz eski kalmış sanki sonradan yükseltmeye uğraşmak çok daha zor olur bence...
Temayı Artisteer ile yaptım. O da sadece 1.5 sürümünü destekliyor :) Bu sebepten siteyi de 1.5 ile yaptım.
Joomla 3.0'ı sunucuya kuramadım bile. Sunucudaki PHP sürümü eskiymiş. E-posta gönderdim ben de sürümü yükseltmeleri için.

haragoz' Alıntı:
sade ve çok güzel olmuş hocam.personel kısmı için q personel uygulamasını denediniz mi?ben denemiştim ama çalışmadı. temanız çok güzelmiş.. ücretsiz bir sürüm mü? eğer öyleyse ben de bu şablonu kullanmak isterim :) bende 1.5 ile sitemizi yeni yeni güncelleme işine girdim. hayırlısı..
Personel kısmı tamamen uyduruk şuan. :roll: Bana verdikleri resimlerle idareten yaptım. Düzgün fotoğraflar verdiklerinde şuradaki gibi olacak. Bu sitenin tasarımı da bana ait. Zaten temadan da anlaşılıyordur. :lol:
İsterseniz temayı paylaşabilirim hocam.

Geri