B.T. Rehberin müdür yardımcısı olarak görevlendirilmesi?

Kodla Büyü

bbozkurt

Aktif Üye
Arkadaşlar bt rehber olarak görevlendirildiğim okuldan müdür yardımcısı olarak görevlendirilmek isteniyorum. bu olabilir mi? yani bt rehber görevlendirmem varken müdür yardımcısı olarak görevlendirilebilir miyim?

ben müdür yardımcılığını istiyorum esasen. yani bunu yapabilirmiyiz. bt görevi iptal edilip yeni görevlendirme yapılabilir mi?

Aynı anda iki görevlendirme olmaz. Müdür yardımcılığı istiyorsanız btr'yi bırakmanız gerekir.

omd' Alıntı:
Aynı anda iki görevlendirme olmaz. Müdür yardımcılığı istiyorsanız btr'yi bırakmanız gerekir.
ben de onu merak ediyorum hocam. iptal edilebilir mi yani. biri çıkıp yok iptal edilmez dermi yani.

iptal edilir kimse itiraz etmez. ben yaptım aynı şeyi sonra müdür yardımcısı atanınca bıraktım.fakat ortada önemli bir konu var ben gör.. müdür yard. iken kadro ataması oldu biri atandı bende bıraktım bur da sorun yok. sorun olan btr görev başvuru tarihi geçince bir daha valiliğe sırf senin için btr göndermezler. benim başıma geldi çok uğraştım o konuda dikkat etmenizde fayda var.

vedat' Alıntı:
iptal edilir kimse itiraz etmez. ben yaptım aynı şeyi sonra müdür yardımcısı atanınca bıraktım.fakat ortada önemli bir konu var ben gör.. müdür yard. iken kadro ataması oldu biri atandı bende bıraktım bur da sorun yok. sorun olan btr görev başvuru tarihi geçince bir daha valiliğe sırf senin için btr göndermezler. benim başıma geldi çok uğraştım o konuda dikkat etmenizde fayda var.

hocam atamalar yeni yapıldı ve okulumuza kimse gelmedi. zaten ikinci dönem yeni görevlendirme yapılacak en kötü ihtimal. eğer siz yaptıysanız öenmli olan bu benim için. örnek olması açısından. çünkü okuldaki idareciler bu konuda tereddüt etmişlerdi. sizi örnek verebilirim o zaman :) yapan arkadaşlar varmış diye.

Bends ayni durumdayim.cuma gunu yazim geldi.gorevlendrme mudur yardimcisiyim.ama 12 saatlik dersime girmeye devm edecegm.okula baska BTR de gelmeyecek.

Re: Ynt: B.T. Rehberin müdür yardımcısı olarak görevlendirilmesi

başına bela almak üzeresin.

hocam aynı anda iki görevlendirme olmaz önceki iptal olur müdür yardımcısı gelince bir dahaki başvuruyu beklemen gerekir. ara dönemde gelirse sıkıntı başıma geldi tanıdık fln zor halettim

Geri