Az Kullanılmış Xperia Z1- Orijinal

Kodla Büyü

sakgeyik63

Site Gezgini
Arkadaşlarım Media Mark tan almış olduğum Xperia Z1 telefonumu satmayı düşünüyorum. Telefon orijinal olup, ayrıca ekstra garanti yapılmıştır. Telefonun bana maliyeti 1600+170=1770 tl dir. Ben 1300' e satmayı düşünüyorum. Lütfen ilgilenenler özelden cevap yazsınlar. Pazarlık payı vardır. Şanlıurfa-Merkezde olan arkadaşlarla yüz yüze görüşebiliriz. Telefonun hiç bir sorunu yoktur. Paraya ihtiyacım olduğu için satıyorum.

hocam tam modelini bilmek lazım arkadaş Note 3 aldı ama yurdışı modeli 4g li olan 1650 civarı iken türkiye modeli 3g li olan 1100 civarlarında belki sizinkindede böyle bir fark olabilir

Arkadaşlar benim aldığım ürün linkte yer alan ürünün siyah modeli. Aynı telefon teknosada da aynı fiyata satılıyordu. :shock: :shock:

telefonun ithalatçı firma garantilisi alınabilir ancak 1050 tl ye. mediamarkt telpa kvk garantili olduğu için fiyat 300 tl yukarıdadır. her mağazada böyledir bu iş. ithalatçı firma garantisinide sıkıntı yaşayanlar bilir. telpa kvk garantisinden şaşmayın derim.

z2 telpa kvk garantili 1700 altında bulmanız imkansız bir durum.o 1300 lü fiyatlara bakarsanız ithalatçı firma garantilidir.böylesi yüksek fiyatlı telefonlar içinde hak verirsiniz ki garanti önemlidir. Ama kullanılmış bir telefon için 1300 tl biraz fazla. 1100 bence ideal fiyat olur.

Telefoncular en yüksek 1000 Tl dediler. Telefoncular çok aşırı düşürüyorlar. Ben kabul etmedim. Pazarlık payı vardır.

nedlloyd' Alıntı:
z2 telpa kvk garantili 1700 altında bulmanız imkansız bir durum.o 1300 lü fiyatlara bakarsanız ithalatçı firma garantilidir.böylesi yüksek fiyatlı telefonlar içinde hak verirsiniz ki garanti önemlidir. Ama kullanılmış bir telefon için 1300 tl biraz fazla. 1100 bence ideal fiyat olur.

http://www.n11.com/sony-xperia-z1-honam ... -P36295897 verdiğim linkteki ürün distrübütör garantili üzerine n11 çek ve bonusu hesaplayınca indirimli fiyat ortada

111 tl kuponu ne yapalım hocam.yinemi alışveriş yapıcaz. n11 kazanacak sürekli. artı bende bonusta yoksa ne olacak.etraftan bonus kart mı arayacağız. Telefonla alakamda yok niye bu konuya bu kadar cevap yazdım anlamış değilim. :?

nedlloyd' Alıntı:
111 tl kuponu ne yapalım hocam.yinemi alışveriş yapıcaz. n11 kazanacak sürekli. artı bende bonusta yoksa ne olacak.etraftan bonus kart mı arayacağız. Telefonla alakamda yok niye bu konuya bu kadar cevap yazdım anlamış değilim. :?
aslına bakarsanız benim de ilgim yok telefon alacağımda yok ama sadece fiyat karşılaştırmak için yazdım
fiyatta da 1399'dan direkt 111 düşün hesaba çek tanımlanıyor arada yakalarsanız bunun üzerine de 111 lira bonus la istediğin ürünü al limit yok sadece n11 değil siz de kazanıyorsunuz yani

fatihh-1453' Alıntı:
General Mobile Discovery Elite Black 32 Gb ile ilgili görüşleriniz nedir hocam
lg g2 32 gb öneririm yerine general mobile markası ile lg kıyaslanmaz elite ilk başlarda düşündüğüm bir modeldi fakat piyasaya yüksek fiyattan girince tutulmadı

Geri