Ayvalıkta eşimle kalabileceğim bir yer arıyorum....

Kodla Büyü
Hocam yer konusunda yardım edemem bilmiyorum ama Sarımsaklı Plajlarını görmeniz gerek o taraflardan. Tavsiye ederim. Oradaki otellerde de hemen her bütçeye uygun yer bulabilirsiniz kanımca.

Selamlar

10 numara yerdın ayvalıkte sarımsaklıya gıdın şeytan sofrası neyın guzeldır baya ordan denızde bı kahvaltı oohh :D bunları yaptım dunya dertlerınden kurtulmustum unv dede

kafkas' Alıntı:
Hocam yer konusunda yardım edemem bilmiyorum ama Sarımsaklı Plajlarını görmeniz gerek o taraflardan. Tavsiye ederim. Oradaki otellerde de hemen her bütçeye uygun yer bulabilirsiniz kanımca.

Selamlar
Bu haftasobu ben temmuz icin yer ayirttim ama 2+1 klimali ev. Denizin karsisinda. Gunluk 150tl. Pansiyondan da otelden de daha iyi bence. Bu arada gunluk 70tl ye kadar bulabilirsiniz.

hocam ben ayvalıkta çalışıyorum. Nasıl bir yer aradığını söylersen yardımcı olabilirim.

sarımsaklı plajı akdeniz sahillerini aratmaz, ama çok kalabalık olur

Ben Badavut plajınıda çok beğenmiştim. Eğer kalabalıksanız (maliyet kurtarırsa) tekneyi kendiniz kiralayıp bir gün geçirin. Biz Cunda dan kiralamıştık, tek kelimeyle mükemmeldi.

dehencan' Alıntı:
hocam ben ayvalıkta çalışıyorum. Nasıl bir yer aradığını söylersen yardımcı olabilirim.

hocam eşimle vakit geçirebileceğim sakin bir yer arıyorum...gecelik 100-150 arası güzel temiz bir yer olsa iyi olur...ilginiz için de herkese teşekkür ederim.

KOZANDAGI' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Selamlar
Bu haftasobu ben temmuz icin yer ayirttim ama 2+1 klimali ev. Denizin karsisinda. Gunluk 150tl. Pansiyondan da otelden de daha iyi bence. Bu arada gunluk 70tl ye kadar bulabilirsiniz.

hocam nereden ayırttın acaba iletiim adresi veya tlf verebilir misin??

KOZANDAGI' Alıntı:
kafkas' Alıntı:

Selamlar

hocam nereden ayırttın acaba iletiim adresi veya tlf verebilir misin??

Bende balayı için akdenizde kiralık villa bakıyorum havuzu dışarıdan görünmeyen şekilde, bu konseptte tatil yapan oldumu acaba, bilgi verirse memnun olurum..

Geri