Aylık 4000TL alan ve günlük 3 saat derse giren hanginiz?

Kodla Büyü

AMen

Aktif Üye
Aylık 4000TL alan ve günlük 3 saat derse giren hanginiz? Bi de yok diyosunuz ayıp ayıp... :puhaha:

o maaşı 3 saate girip te alanı bulan bana da uğramadan bırakmasın :mrgreen:

Maaş karşılığı 4000 demek.. :shock: Ek ders filan 6000 olur..Bu kadar yalan söylenemez adam göz göre göre yalan söylüyor..

Hüseyin Çelik : "Öğretmenler sırtlarını dayamışlar 657 ye öyle konuşuyorlar, hem haftada iki gün çalışıyorlar hemde utanmadan zam istiyorlar"
Ömer Dinçer : "Öğretmenler çok az çalışıyor, 3 ay tatil yapıyor, 4000 tl maaş alıyor vs.vs.vs" biliyorsunuz zaten
Bülent Arınç : "Ömer bey(Dinçer) öğretmenlere ŞAHSİYET kazandırmaya çalışıyor"

Hangisi daha aşağılayıcı siz seçin ben artık SIKILDIM....

aykutgultekin' Alıntı:
Hüseyin Çelik : "Öğretmenler sırtlarını dayamışlar 657 ye öyle konuşuyorlar, hem haftada iki gün çalışıyorlar hemde utanmadan zam istiyorlar"
Ömer Dinçer : "Öğretmenler çok az çalışıyor, 3 ay tatil yapıyor, 4000 tl maaş alıyor vs.vs.vs" biliyorsunuz zaten
Bülent Arınç : "Ömer bey(Dinçer) öğretmenlere ŞAHSİYET kazandırmaya çalışıyor"

Hangisi daha aşağılayıcı siz seçin ben artık SIKILDIM....

bülent arınç benim tahminim öğretmenlik diyecekti de öğretmen diye çıktı..malum çok konuşursan çok şaşarsın misali...yanlış anlaşılmasın savunmuyorum az çok konuşmalarını bildiğimden öyle tahmin ediyorum...bu işin başı hüseyin çeliktir..Öğretmenlik mesleğini bu hale gelmesini sağlayan şahıs...bu adam yüzünden akp dağıldı deseler inanırım...hüseyin çelik velilere bu kadar yüz vermemiş olsaydı en azından öğretmenlik mesleğinin ŞAHSİYETİ yine bir yerlerde olurdu. Ama bu saatten sonra çok zor..Her yapılan hamle, her konuşulan cümle biraz daha aşağı çekiyor..

3 saat değil 7 gün 24 saat çalışsa bir öğretmen aldığı maaş yinede 4000 i bulmaz.
vah Türkiyem vah
bakana bak, bürokratına bak
gelde yaşa dünyada

Biri 4000 TL mi demiş,
istemişyorum düzgün şekilde ekdersimi ve zamlarını versin gerisiniz istemiroyurm
gözüm yok,

4000 maaşı kendi danışmanlarına veriyorlar herhalde onlarla karıştırdı

eğitimi dert edinenler bu sözleri sarfetmez. durmak yok deyip devam ediyorlar bakalım ne olacak sonumuz

tabi öğretmenlerden anca %30 oy aldığı için adam da haklı olarak!! tabi sevmez...

galiba bu adamın veya danışmanlarının öğretmenlerle ilgili kötü bir anısı var dayak mı yedi ne yaptı senelerdir içlerinden atamadılar.
Yakında cadı avı gibi bütün öğretmenleri yakalayalım keselim kafalarını diyecekler nasıl olsa zehirliyoruz küçücük çocukları.
Birde yattığımız yerden para kazanıyoruz. Olur mu aaa

yüzyılın icadı olarak tv kumandasını görüyorum. o riya akan, yalandan irin irin olmuş yüzlerini, kinden ateş saçan gözlerini görünce ruh halimi bozmamak adına basıyorum onların olmadığı bi kanala(hoş olmadıkları kanal kalmadı ama)

video var mı ? Nerede söylemiş. Duymadan inanmam. Bu kadar da olmaz herhalde.

bakan bu kadar talihsiz açıklamalar yaparak bizleri yerin dibine sokarken, SENDİKALAR UYUYOR MU?

Bu kadar maaş alanınız hanginiz .Neden bizim haberimiz yok ayıp oluyor gerçekten.
Hemen oraya bende tayin istiyorum :puhaha: :puhaha:

sgulkurusu' Alıntı:
bakan bu kadar talihsiz açıklamalar yaparak bizleri yerin dibine sokarken, SENDİKALAR UYUYOR MU?

katılıyorum

eğitim bir üyesi olarak sessiz kalınmasına tahammül edemiyorum

okuduğum, inek gibi çalıştığım günlerime o kadar üzülüyorum ki

Geri