Aydın'da formatörlük onayları geldi.

Kodla Büyü

turboaga

Aktif Üye
Duyuruda 17 eylül - 31 aralık 2012 arası görevlendirme yapılacağı yazıyordu. Görevlendirmeler 24 eylül tarihli geldi. Oysa ben fiilen okulumda 3 eylülden beri formatör gibi çalışıyorum. 17 eylülden beri ikili eğitimde saat 07:30 - 17:40 arası okulumdaydım. Eh yani pes diyorum. Bir hafta ekders vermeyince çok karlı bir iş yapılmış mı oldu.

aynen bende az önce gördüm göreve başladığımdan beri (11 eylül) buradayım ama tarih 24 eylül görünüyor

Hocam meb i hala tanıyamamışsınız. Bizim onaylar haftaya belli olur diyorlar yazı gelmeden okulda kalmam bunu idarede biliyor o yüzden teklif dahi etmiyor.

İlk hafta yapılacakmıştı görevlendirmeler, ancak boşta kalan okullar olunca, onların ayarlanması için bir hafta gecikmiş.

Ben tarihin geriye dönük geleceğini tahmin etmediğim için gitmemiştim okula zaten.

Nasil oluyor görevlendirme? Tüm Türkiye de iptal edilmedi mi formatörlükler?

turboaga' Alıntı:
Duyuruda 17 eylül - 31 aralık 2012 arası görevlendirme yapılacağı yazıyordu. Görevlendirmeler 24 eylül tarihli geldi. Oysa ben fiilen okulumda 3 eylülden beri formatör gibi çalışıyorum. 17 eylülden beri ikili eğitimde saat 07:30 - 17:40 arası okulumdaydım. Eh yani pes diyorum. Bir hafta ekders vermeyince çok karlı bir iş yapılmış mı oldu.

Günlük 8 saat çalışmada (bu bile muallak) nasıl sabah 7.30 akşam 17.40 çalışırsın....

Yazıyı ben imzaladım idareye iade ettim arkadaşlar. Fotokopisini almadım sıkıntıdan. Aydında fotokopisini alan arkadaş varsa ekleyiversin. Öğle yemeğine bile gidemiyorum. Gitsem de hemen telefonla arıyorlar gel şunu hallet bunu hallet diye. günde 9-10 saat mesaim var. Şikayetim yok. Ne yapalım bir kaç hafta emek bizden oluversin.

hakketen yediler bir haftamızı 3 saat dersim var ve ben 17 sinden beri normal formatör gibi çalıştım ama hayırlısı bakalım

Yapacak birşey yok. Onay hangi tarihteysew ekders o tarihten itibaren ful olur. Biraz önce ekders çizelgesini imzaladım. Maalesef 17-21 eylül arası ekders yoktu.

Geri