Aydın il dışı 2013

Kodla Büyü

Savunan Adam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aydın il dışı isteyecek arkadaşlar. Puanları da yazalım lütfen. Benim puan 98

Bu arada Aydın Merkezde bana okul açılmadı. Toplamda 10 okul var. En yakın okul İncirliova'da.

115 Çine düşünüyorum. Çine Akçaova nAsıl bir yer yorum yapabilecek lan var mı?

O kadar acigi naapacaklar bilmem . 10 okul acilmis yazik. Neyse hayirlisi. İncirliova germencik 200 ustu olur hocam

siyanür86 arkadaşım ben çineliyim çine aydın merkeze 37 km çine akçaova 15 km çineden akçaovaya öğretmen servisi var rahat gidip gelebilirsin akçaova beldedir yaklaşık nüfüs 3000 civarında belediyelikti aydın büyükşehir oldu belediye şu anda kapanma sürecinde eşimde orda çalıştı hep gidip geldi bir sorun olmuyor aydından bile gidip gelebilirsin.

ersun' Alıntı:
siyanür86 arkadaşım ben çineliyim çine aydın merkeze 37 km çine akçaova 15 km çineden akçaovaya öğretmen servisi var rahat gidip gelebilirsin akçaova beldedir yaklaşık nüfüs 3000 civarında belediyelikti aydın büyükşehir oldu belediye şu anda kapanma sürecinde eşimde orda çalıştı hep gidip geldi bir sorun olmuyor aydından bile gidip gelebilirsin.
Eyvallah kardeşim sevindim öğretmenler servisle gelip gidiyolarsa. Muğlalıyım yakın diye düşündüm zaten. Peki kardeş okul ortamı nasılmış ? Şimdiki okulumdan bıktığım için tayin istemeyi düşünüyorum da. Bir ton dedkoducu birbirinin kuyusunu kazan bir yerde çalışıyorum. Asıl önemli olan okul ortamı? Bir fikrin veya duyumun var mı?

116 puanım var. Aydın yazacağım inşallah kenar yerler hariç diğer yerleri yazmayı düşünüyorum.

Nazilli'de görev yapıyorum. Burada tek okul açılmış malesef. Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu var listede. Konum olarak şehir merkezinde diyebiliriz. Yürüyerek belediye meydanına 9-10 dk varabilirsiniz. Okulun yakınında ki evlerin kirası uçuk değildir. 300-500 TL arası rahat rahat ev bulunabilir. Okul ortamı olarak olumsuz birşey duymadım. Arkadaşlarım orda görev yapıyor. Büyük sayılabilecek bir okul. Tam arkasında TOKİ nin yaptığı devlet hastanesi var. Mayıs gibi açılacak sanırım hastahane. Belki ozaman okulun yeri değiştirilip, yeni bir binaya taşınabilir. Aydın merkeze yada Muğla' ya yakın olma şartınız yoksa yazılacak 2 okuldan biridir Nazilli ve Sökedeki okullar. Nazilliyle ilgili sorularınız olursa mesaj atabilirsiniz arkadaşlar.

Hocam okul ikili eğitim mi yapıyor birde idaresi nasıldır acaba ben düşünüyorum inşallah

gazi mustafa kemal benim ilk atandığım okul.idareyi tanıyorum.müdür bey ve müdür yardımcısı arkadaşlar gayet iyi.ortamda çok iyi.tavsiye ederim.

ynserdgn hocam tekli öğretim yapıyor gazi mustafa. İdaresi problem çıkaracak bireylerden oluşmuyor hatta iki arakadaşı arayıp yeniden soruverdim onlarda aynı bilgiyi verdi. Okulun taşınma olayıda nerden baksan en az 2 senesi var. Şu an itibariyle karar alıncak yeni yer belirlencek yeni okul inşaatı vs ... çok uzun işler. Ve yıkılacağının da garantisi yok ihtimal dahilinde. Dipnot olarak Aydın'da bilişim rehber öğretmenliği zorunlur hocam.

bayghost' Alıntı:
ynserdgn hocam tekli öğretim yapıyor gazi mustafa. İdaresi problem çıkaracak bireylerden oluşmuyor hatta iki arakadaşı arayıp yeniden soruverdim onlarda aynı bilgiyi verdi. Okulun taşınma olayıda nerden baksan en az 2 senesi var. Şu an itibariyle karar alıncak yeni yer belirlencek yeni okul inşaatı vs ... çok uzun işler. Ve yıkılacağının da garantisi yok ihtimal dahilinde. Dipnot olarak Aydın'da bilişim rehber öğretmenliği zorunlur hocam.

Teşekkür ederim hocam.

tayin isteyecek arkadaşlara hayırlı olsun.7 senedir aydında çalışıyorum.1 yıl çine 6 yıl merkezde görev yaptım.okul isimlerini yazarsanız size yardımcı olurum.akçaovayı soran arkadaş; eğer aydın merkezde oturmayı düşünüyorsan gelip gitmek hiç ama hiç kolay değil.çinedeki bir çok okul iyidir.ancak çinede oturacaksanız.çine aydın merkze 37 km.akçaovada ordan sonra 10 km daha.evet öğretmen servisi var doğru.her gün en az 8-9 tl gidiş dönüş yol parası vermeyi göze alıyorsanız yazın hocam.2011 senesinde servisle aydın merkez çineye 1 yıl gidip geldim 2 sene önce her gün 9 tl veriyordum servise şimdi kaç tldir bilmem.hem maddi olarak hemde yol yorgunluğu olarak bana baya bir koymuştu.incirliova ve germencik ulaşım açısından çok daha rahattır.okul isimlerini yazın bildiklerimi söylerim.hayırlısı olsun herkese

117 böte aslen Sökeliyim öncelik İzmir olmak üzere Aydında da Sökeden başlayarak uzağa doğru her yeri yazacağım.

bilgisayarmax' Alıntı:
tayin isteyecek arkadaşlara hayırlı olsun.7 senedir aydında çalışıyorum.1 yıl çine 6 yıl merkezde görev yaptım.okul isimlerini yazarsanız size yardımcı olurum.akçaovayı soran arkadaş; eğer aydın merkezde oturmayı düşünüyorsan gelip gitmek hiç ama hiç kolay değil.çinedeki bir çok okul iyidir.ancak çinede oturacaksanız.çine aydın merkze 37 km.akçaovada ordan sonra 10 km daha.evet öğretmen servisi var doğru.her gün en az 8-9 tl gidiş dönüş yol parası vermeyi göze alıyorsanız yazın hocam.2011 senesinde servisle aydın merkez çineye 1 yıl gidip geldim 2 sene önce her gün 9 tl veriyordum servise şimdi kaç tldir bilmem.hem maddi olarak hemde yol yorgunluğu olarak bana baya bir koymuştu.incirliova ve germencik ulaşım açısından çok daha rahattır.okul isimlerini yazın bildiklerimi söylerim.hayırlısı olsun herkese
Hocam Akçaova 2 yada 3. tercihim olacak. Çine de otururum diye düşünüyorum. Teşekkr ederim.

bayghost' Alıntı:
Nazilli'de görev yapıyorum. Burada tek okul açılmış malesef. Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu var listede. Konum olarak şehir merkezinde diyebiliriz. Yürüyerek belediye meydanına 9-10 dk varabilirsiniz. Okulun yakınında ki evlerin kirası uçuk değildir. 300-500 TL arası rahat rahat ev bulunabilir. Okul ortamı olarak olumsuz birşey duymadım. Arkadaşlarım orda görev yapıyor. Büyük sayılabilecek bir okul. Tam arkasında TOKİ nin yaptığı devlet hastanesi var. Mayıs gibi açılacak sanırım hastahane. Belki ozaman okulun yeri değiştirilip, yeni bir binaya taşınabilir. Aydın merkeze yada Muğla' ya yakın olma şartınız yoksa yazılacak 2 okuldan biridir Nazilli ve Sökedeki okullar. Nazilliyle ilgili sorularınız olursa mesaj atabilirsiniz arkadaşlar.

selamlar hocam nazilli teknik ve meslek lisesi il içi ihtiyaç listesinde gözükürken il içinden giden olmamış haliyle il dışına açılması gerekiyordu ama o da yok bu nasıl iş acaba sizin bir fikriniz var mı

Kayra_Bilal' Alıntı:
bayghost' Alıntı:

selamlar hocam nazilli teknik ve meslek lisesi il içi ihtiyaç listesinde gözükürken il içinden giden olmamış haliyle il dışına açılması gerekiyordu ama o da yok bu nasıl iş acaba sizin bir fikriniz var mı

muhtemelen özür durumuna açalır o zaman hocam...

DİDİM - ZEYNEP-MEHMET DÖNMEZ OTELCİLİK VE TURİZM MES. LİSESİ

Okul hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar. Sitesinde Bilişim alanı görünmüyor okula kadro açılmış :?

hocam bilişim alanı yoksa ders saatimiz az olabilir. hatta okullarda alan olmadığı zaman başka okullara gönderebiliyorlarmış.

Nazilli yazacaklarin puanlari kac ben yazdim oylesine simdi gelir mi diye telesa dustum maddi olarak zorlanir miyiz diye suan koydeyiz

Hocam köyde ev kiran düşüktür yada lojman vardır. Nazilliye çıkarsa ev kiran extra olur. Sebze meyve nerdeyse köydekiyle aynı, pahalı bir yerleşim yeri değildir. Gerçi nerenin köyünden geleceksiniz bilmiyoruz ama :))
Sultanhisar - Zafer nazilliden gel git olur yaklaşık 10 km uzaklıkta hocam. Öğrenci profili Sultanhisara göre iyi ama genele bakarsan Sultanhisar vasattır başarı açısından Aydın'da.

Merhaba arkadaslar.tercih yapanlar yaptiklari tercihleri ve puanlarini yazarlarsa iyi olur bixim icin. Ona gore tercih yapalim veya yapmayalim.

Tercihlerimi paylaşıyorum hayırlı olsun. Puanım 116
qqj92.jpg

Geri