Aydın BT Rehberliği Bilgi Paylaşımı

Kodla Büyü
yalcinbayrakci' Alıntı:
zkoç' Alıntı:
Arkadaşlar BT Rehberlik Kursu hakkında bir başlık vardı forumda dolaştım ama bulamadım. Bu kurs bizleri kapsıyor mu çok anlayamadım da. Yoksa sadece belge almak isteyenler mi katılıyor?

Hocam ben ile mail gönderdim. Bizler de istersek katılabiliyormuşuz.
Şuan için görevlendirmelerde BT Rehberliği Belgesi zorunluluğu yok ancak ileride bu durum değişebilir mi bilemiyoruz.
Kurs için planlamalar henüz yapılmadı ancak sayı yeterli olursa (yani 15 ve üzeri) ilçenizde açılabilir.
diye cevap geldi.

Böyle bir şey o kadar saçma olur ki. BT Öğretmeni BT Rehberi olmak için kursa mı ihtiyacı varmış. :puhaha:

Saçmalamışlar resmen. BT Rehberliği kursunun amacı; mevcut BT öğretmenlerinin sayısının Fatih projesi ilerledikçe yetmeyeceğini adı gibi bilen bakanlık tarafından diğer branşlardan öğretmenlerle sorunu çözmek için (günü kurtarma) açılmış bir kurstur.

yalcinbayrakci ve eya Hocam teşekkürler. Ama sağolsunlar o kadar çok saçmalıyorlar ki, bize de illa kursa katılıp belge alacaksınız derlerse hiç şaşırmam.

Arkadaşlar kurumnetten zümre tarihleri geldi ama ben baktığımdan branşlardan BT yi koymamışlar. Bu durumda bizim zümremiz varmı ? Yok mu? Bilen varsa bilgilendrirse sevinirim

arkadaşlar bt rehberliği kursu nazilli de açılacak mı? bilgisi olan ya da resmi yazıyı gören varsa paylaşabilir mi?

Arkadaslar 2. Donem onaylari Kurum net ten geldimi? Elinde gorevlendirme listesi olan varsa ozelden gorusebilir miyiz?

Sayın hocam Onur bey hafta sonu imzanın valilikte olduğunu 10 Şubat itibariyle BTR lerin başlayacağını ve bir kaç kişi dışında (o bir kaç kişiye de durumla ilgili bilgi vermişler.) diğerlerinin onaylandığını söyledi

Ben kendi okulumda degil, baska bir okulda gorevlendirildm sanirim. 4tercihimden hangisine gidecegimi bilemiyorum. Okula yazi mail falan gelmedi. Bilisimaydin.com daki online basvuru formunda tum birimler onaylamis ama hangi tercihimi? Bu konuda fikri olan var mı? Bugün de kurumnetten olur yazısı gelmedi. :x

Geri