AutoPlay Media Studio 8.0.4.0 İndirin

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
Merhaba arkadaşlar benim de kullandığım Amsnin 8.0.4.0 sürümünü sizlerle paylaşıyorum.Program ilaçlıdır ilacı almak isteyen arkadaşlar özelden isteyebilirler.

1338451170_autoplaymediastudio.jpg

İndirme Linki;

Kod:
https://mega.co.nz/#!T8Nl1KBb!0GKKgtjQnj5A1XVXosT86T1fW_X6UH8kGOBhTlBoTYQ

Bu yazılım ile yapılabilecek şeyler neler.Şöyle çarpıcı örnekler verseniz anlayacamız kabilinden...
Nasıl çıktı alınıyor ben alamadım ayrıca..teşekkürler.

COBOL' Alıntı:
Bu yazılım ile yapılabilecek şeyler neler.Şöyle çarpıcı örnekler verseniz anlayacamız kabilinden...
İlaçlar gönderildi.
Örneğin bir basit tarayıcı hazırlayabilirsiniz veya rss okuyucu çoğaltılabilir.Hayal gücünüz ile sınırlı programın gücü ayrıca çıktı derken neyi kasteddiniz anlamadım?

developer' Alıntı:
COBOL' Alıntı:
İlaçlar gönderildi.
Örneğin bir basit tarayıcı hazırlayabilirsiniz veya rss okuyucu çoğaltılabilir.Hayal gücünüz ile sınırlı programın gücü ayrıca çıktı derken neyi kasteddiniz anlamadım?
Ben sadece CD/DVD auto play yapabilen ve arayüzünde menüler oluşturan bir yazılım olarak algıladım.her ne kadar Flash bellekler içinde autorun menü yaptıklarını idaa eden var isede autorun olayına inanmıyorum.
RSS okuyucu örneğiniz var ise upload ederseniz sevinirim.

Örnek şuanda yanımda değil hocam bu programın internette bulunan tanımı yanlış kısıtlamışlar.Aklınıza ne gelirse yapabilirse yapabilirsiniz

keşke .rar ın içine koysaydın ilacı yormazdık seni bana da gönderirsen memnun olurm. teşekkürler

Geri