Atiker Gold taktırmayı düşünüyorum

Kodla Büyü

SiyahAdam

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Aracım 2007 opel corsa tam otomatik..Atiker yeni bir sistem geliştirmiş atiker gold diye...fiyat 1500 tl ama turbo motorlarda bile sorunsuzmuş..Brc ise 1800 tl dedi..birde atiker nanı var 1200 tl ye..ne yapacağıma karar veremedim..bilgisi olan varmı bu atiker gold hakkında

kesinlikle brc yada lavato derim , aynı araba aynı model aynı bakım hersey aynı bırı babamda bırı kardesımde
kardesımkınde atiker var anamızı ağlattı babamınkınde brc var arkadas 1.6 trendlıne 2004 passat uzun yolda 172 kurus yakar mı ya yaptıgımız en fazla hız 120 ama. yakıyor valla atikeri ise sorma keyfine ne gelırse onu yakıyor kah 200 oluyo kah 221 oluyo keyfıne göre yani

Bende 1.2 easytronic corsa ma taktırdım zavoli 1500 tl
Tavsiye ederim sizin araç 1.4 ve klasik motor diye biliyorum dolayısıyla en sıradan sıralı sistem bile iş gorur önemli olan yazılımı bence 1200 lüğü taktır derim

fatihpc' Alıntı:
Bende 1.2 easytronic corsa ma taktırdım zavoli 1500 tl
Tavsiye ederim sizin araç 1.4 ve klasik motor diye biliyorum dolayısıyla en sıradan sıralı sistem bile iş gorur önemli olan yazılımı bence 1200 lüğü taktır derim

zavoli de şimdi 1800 vardır sanırım.bende öyle düşündüm ama gold olanı öyle bir övdüler ki insan acaba diyor.100 tlye 235 km yapıyorum şehir içi istanbulda..lpg de ne kadar yakıyor senin aracın

g.cetin.66' Alıntı:
kesinlikle brc yada lavato derim , aynı araba aynı model aynı bakım hersey aynı bırı babamda bırı kardesımde
kardesımkınde atiker var anamızı ağlattı babamınkınde brc var arkadas 1.6 trendlıne 2004 passat uzun yolda 172 kurus yakar mı ya yaptıgımız en fazla hız 120 ama. yakıyor valla atikeri ise sorma keyfine ne gelırse onu yakıyor kah 200 oluyo kah 221 oluyo keyfıne göre yani

dediğin gibi 3-4 yıl öncekiler öyleymiş şimdi ok geliştirdi diyorlar emin olamadım birde arada çok fiyat farkı var..lavatoyada bir bakayım

Uzun yolda 160-170 kuruş yakıyorum genelde 170 kuruşa yakın. Şehir içi çok az denedim 200 gibi ama tam net değil tabi. Uzun yolda 110-120 gibi bir hızla ortalama 3000 e yakın ve 3000 devirlerde kullandım.

30 tl civarı yeni filtre takıyor usta, sonra sızdırmalık kontrolü yapıyor, ardından bilgisayara bağlıyor ve çalışır vaziyette test ediyor..deftere işliyor her 10 binde

Satıcı isen atiker kullanıcı isen brc para çok ise daha üst seviye markalara bak :)

Ankara ve istanbuldan 10 a yakın lpg dönüşüm yerleriyle görüştüm..Şuan benzine en yakın ve en sorunsuz kit atiker Gold muş..Bugün taktırıyorum 1400 tl ye..Pişman olacağımı düşünmüyorum

SiyahAdam' Alıntı:
Ankara ve istanbuldan 10 a yakın lpg dönüşüm yerleriyle görüştüm..Şuan benzine en yakın ve en sorunsuz kit atiker Gold muş..Bugün taktırıyorum 1400 tl ye..Pişman olacağımı düşünmüyorum

Hocam Atiker Golddan memnunmusun?

Montajcı iyiyse hen kötüyü bile sorunsuz çalıştırır, eğer nalbanta denk gelirseniz Prins'i bile oyuncak eder.

Hocam bende hazirandan beri atiker gold kullanıyorum 15 bin km oldu bir sorun çıkarmadı.Taktırdığım yerde brcde vardı adam atiker goldu çok övdü. Bende taktırdı. Bir sorun yok 15500 km oldu. Aracım hyundai accent 1.4 2010 model bu arada.

SiyahAdam' Alıntı:
Aracım 2007 opel corsa tam otomatik..Atiker yeni bir sistem geliştirmiş atiker gold diye...fiyat 1500 tl ama turbo motorlarda bile sorunsuzmuş..Brc ise 1800 tl dedi..birde atiker nanı var 1200 tl ye..ne yapacağıma karar veremedim..bilgisi olan varmı bu atiker gold hakkında

hocam istanbuldaysan sana çok iyi bir usta söyleyim, ona taktır. ben ve bacanağım taktırdı. adamın işliği süper. zaten istanbulun en iyisidir. Çevre otogaz diye aratıp, yorumları okursan göreceksin ;)

Geri